Hediye Fabrikası » Kristal & Cam Hediyeler » Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo
Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo

Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135574
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Melek annenize Anneler Günü'nde hediye edeceğiniz mis kokulu çiçekleri Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo ile birlikte beğenisine sunmaya ne dersiniz?

Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo, içerisine yerleştirilecek çiçekler ile anlamlına anlam katacak türden bir Anneler Günü hediyesi olacaktır ve annenizi kendine hayran bırakacaktır.

Her sene Anneler Günü'nde annenize aldığınız klasik hediyeleri unutturacak olan Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo, annenizin beğenisini kazanacak ve O'na duygu dolu anlar yaşatacaktır.

Herşeyin en güzeline en mükemmeline layık olan annelerimiz bu şık vazoyu evlerinin baş köşelerinde sergileyeceklerdir ve her baktıklarında size olan duyguları pekişecektir.

Annelerimiz için seçeceğimiz hediyenin mükemmelliği kadar anlamı da oldukça iyi olmalıdır. Annelerimiz için tasarladığımız Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo, üzerine işlenecek olan isim ve sevgi dolu mesajlarınız ile en anlamlı Anneler Günü hediyesine dönüşecektir.

Sizde bu Anneler Günü'nde böylesine özel bir hediye ile değerli annenizi şaşırtabilir, O'nu dünyanın en mutlu annesi yapabilirsiniz..

 

Anneler Günü Hediyesi Tasarımlı Cam Vazo Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Özellikleri:
  • Paşabahçe Markalı Cam Vazo
  • Vazo 16x9 cm ölçülerindedir.
  • Yazılarda asla çıkma olmaz, bulaşık makinesinde yıkanabilir.
  • Ürün ile birlikte çiçek gönderilmemektedir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.