X
Hediye Fabrikası » Anneler Günü Hediyesi » Hediye Sepeti » Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet
Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet
Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet
Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet
Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet
Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet

Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139316
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneler günü için annemi son derece şaşırtmak ve ona bir sürü hediye almak istiyorum diyenlere Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet hediye seçeneğini öneriyoruz. Anneme sadece bir tane hediye almak istemiyorum diyenlere içeriğinde birbirinden güzel hediyelerin yer aldığı duygu yüklü bu hediye sepetini oluşturduk. Annenizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve onu son derece duygulandıracak bir hediye olan Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet, Hediye Fabrikası'nda özel olarak hazırlanmaktadır. İçeriğinde mesaj içeren tatlı hediyelik cikolata ürününden seni seviyorum mesaj kartlarına; kalp makyaj aynasından cam bardakta mum cam hediye seçeneğine kadar aradığınız her türden ürün yer almaktadır.

Öte yandan annenizin ismini baskılatarak kişiye özel bir hale getirebileceğiniz çelik kalp  makyaj aynası gibi ürünler de annenizi çok sevindirecek ve kullandıkça ona sizi hatırlatacaktır. Anneye ayrıca çünkü seni seviyorum tarzı mesaj kartları da içeren Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet ile anneye vermiş olduğunuz önemi en güzel şekilde ona göstereceksiniz. Annelerin asla hayır diyemeyeceği ve ona her zaman sizi hatırlatacağı bir hediye arayışı içerisindeyseniz eğer Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet ürününü kişiye özel isim baskılı bir şekilde hazırlatarak anneye armağan edebilirsiniz. Bu anlamda en güzel anneler günü hediyeleri seçeneklerinden biri olan ve en çok tercih edilen ürünlerden biri olan Anneler Günü Hediyesi Kalp Saat, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Anneye unutulmayacak bir anneler günü yaşatmak istiyorsanız eğer, Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet tam aradığınız ürün olacaktır.

Sadece anneler günü için değil, aynı zamanda anneye doğum günü ya da yılbaşı hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz ve onu son derece duygulandıracak hediyelerden oluşan bu kalp sepet, kalp şekli itibari ile de onu çok şaşırtacaktır. Anneme anneler günü hediyesi ne alsam diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Kişiye özel isim baskısıyla da kendisini oldukça özel hissettireceğiniz Anneler Günü Hediyesi Kalp Saat ile annenize mükemmel bir anneler günü yaşatmaya hazır olun! Bu güzel ürünü hemen sipariş edin!

Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet​i'​ Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 1 adet "Canım Annem" yazılı Kırmızı Kalp Makyaj Aynası

  • 100 adet Her dilde seni seviyorum mesaj kartları

  • 1 adet Seni Seviyorum yazılı mini kalp yastık

  • 1 adet Lavanta Kesesi

  • 1 adet Cam bardakta Mum

  • 1 adet "Anneler Günün Kutlu Olsun" baskılı madlen çikolata (Pelit Marka)

  • 3 adet mini kalp çikolata (Pelit Marka)

  • Kırmızı süsleme zinciri, beyaz süsleme çiçeği ve renkli boncuklar ile Kırmızı Kalp Kutu içerisinde düzenlenmektedir.

Anneler Günü Hediyesi Kalp Sepet özenle paketlenerek gönderilmektedir
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.