X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Masa Saati » Anneler Günü Hediyesi Kalp Masa Saati
Anneler Günü Hediyesi Kalp Masa Saati

Anneler Günü Hediyesi Kalp Masa Saati

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130643
Tavsiye Et >
30 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.

Anneler günü hediyesi kalp masa saati ile annenize sevgi dolu yüreğinizi de armağan edebilirsiniz.

Annelerimize olan sevgimizi belki kalbimizi yarıp gösteremeyiz ama ona kalbimiz niteliğindeki en özel hediyelerden verebiliriz. İşte bunu en güzel ve zarif bir şekilde başarabilmeniz adına Hediye Fabrikası sayfalarında sizi bu anneye özel kalp masa saati ile buluşturuyoruz. 12x12cm ebatlarında olan bu güzel kalp, sizin kalbinizin temizliğini ve hassaslığını yansıtır niteliklerde ahşap akrilik malzemeden oluşuyor. 20 cm kalınlığında olan objenin üzerinde birbirinden zarif çiçek işlemeleri bulunurken hem bu işlemeler hem de yazılacak olan tüm yazılar kazıma teknikleri uygulanarak yapıldığından sonsuza dek üzerinde kalacak ve asla silinmeyecek. Anneler gününe alacağınız hediye özel olsun istiyorsanız annenizin ismine özel hazırlanacak bu masa saati hediyenin en özeli olacak.

 

Bu güzel saati kullanarak üzerine yazdıracağınız yazı ile annenize dilediğiniz gibi hitap edebilirsiniz. Örneğin üzerine yazdırarak hitabete başlamak istediğiniz söz; canım anneme, biricik anneme, annelerin kraliçesine, melek anneme gibi dilediğiniz sözlerle üretilebilir. Öte yandan hemen alt satırlarda yer alacak iki adet mesaj bölümüne ise anneler günü ile ilgili  söylemek istediğiniz ne varsa mesaj olarak yazdırabileceksiniz. Anneler gününde anlamlı hediyeler arayışlarınız için bu obje bire bir olacaktır. Zira hem objenin kalıcılığı, hem tasarım olarak güzelliği hem de üzerindeki yazılardan doğacak olan duygu yoğunluğu annenizin gözünde bu hediyeyi devleştirecek. Sadece sizden geliyor olması bile onu oldukça mutlu ederken, evini en güzel şekilde dolduracak olan bu zarif objenin formuna da ayrı bir hayranlık duyacaktır.

 

Ona olan sevginizi, düşkünlüğünüzü, hayranlığınızı belirtebileceğiniz harika bir hediye!... Herkes anneler gününde annesine sıradan ve kimliksiz hediyeliklerden alırken, siz annenize kucak dolusu sevgiyi ve kocaman bir kalp dolusu hayranlığı aktarabileceksiniz bu güzel hediyeyle. Sadece bu kadar mı elbette değil. Bu güzel kalp formu aynı zaman da şık ve kibar bir saati de üzerinde götürecek annenize. Dilediği zaman bakarak saati takip edebileceği bu özel hediye ona her zaman sizi hatırlatacaktır. Anneniz bu güzel hediyeye kıyamadığından evin hiçbir köşesini ona yakıştırmayacak ve koyacak yer seçiminde zorlanacaktır. Kısacası dantel zarafetindeki işlemelere sahip sırça cam güzelliğindeki bu kalpli saat, anneler gününün en anlamlı hediyesi olacaktır.  Dilerseniz birbirinden güzel anne sevgisi şiiri dizeleri eşliğinde bu güzel hediyeyi ona verebilirsiniz.

 

Anneler Günü Hediyesi Kalp Masa Saati, her anınızı annenizle paylaşmanızı sağlayacak, O'na kalbinizdeki yerini anlatacak çok özel bir hediye.

Klasik hediyelerden sıkıldıysanız, ona bu kalıcı ve kişiye özel hediyeyi verebilirsiniz.

Onun ismine özel hazırlanmış bu kalp tasarımlı hatıralık hediye vitrininin baş köşesinde duracak.

Anneler Günü Hediyesi Kalp Masa Saati, tamamen annenize özel hazırlanmış, annenize olan sevginizi dolu dolu hissettirecek, annenize olan bağlılığınızı, o büyük sevginizi yansıtacak en güzel hediye.

Anneler günü için alabileceğiniz bu tasarım, annenizin kalbini çalacak, içini huzurla dolduracak, Ona olan sonsuz sevginizi sonuna kadar hissettirecektir.

Anneler Günü Hediyesi Kalp Masa Saati ile annenizin sizin için bugüne kadar yaptığı her şeye teşekkür edebilirsiniz.

Her bakışında sizi hatırlatacak, annenize eşsiz bir anneler günü hediyesi arıyorsanız Hediye Fabrikası'na bekliyoruz.

 

 

Anneler Günü Hediyesi Kalp Masa Saati satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Şeffaf akrilik malzemeden üretilmiştir.
  • Yaklaşık 12x12 cm boyutlarındadır.
  • 20 mm kalınlığındadır.
  • Üzerine kalıcı baskı yapılmaktadır.
  • Gömme saat ayarlanabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.