Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Erkek Tişört » Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt
Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt
Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt
Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt
Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt

Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt

29,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136902
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Kırmızı
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL
500 karakter yazabilirsiniz.
100 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Çocuğu olmaktan gurur duyduğunuz anneniz için çok güzel bir anneler günü hediyesi; Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt..

Sizi sizden çok düşünen, seven, koruyup kollayan bir tanecik annenizi bu özel günde dünyanın en mutlu annesi yapmak adına ne hediye alsam diye düşünüp zaman kaybetmenize ve kafanızı karıştırmanıza gerek yok! En özel ve en farklı anneler günü hediyelerini tasarlayan Hediye Fabrikası, anneniz için sürpriz niteliğinde bir hediye olabilecek Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt'ü anneniz ve sizin için tasarladı. Sıradan ve sıkıcı hediyelerin aksine oldukça farklı ve özel bir hediye alternatifi olabilecek bu tişört, aranızdaki sevgi bağını güçlendirmede büyük rol oynayacaktır. Tişört üzerindeki baskılar aranızdaki bağlılığı ve annenizi ne kadar çok sevdiğinizi dışa yansıtacaktır.

Annenizin evde veya sokakta dilediği her yerde giyebileceği Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt'ü kaçırmamanızı ve sevgili anneniz için hemen satın almanızı tavsiye ediyoruz. Tamamen size özel hazırlanacak bu tişörtler annenize kendini özel hissettirecektir.

 

Anneler Günü Hediyesi İsimli T-shirt'ü

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.