Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Anneler Günü Hediyesi Mesajlı Kahve Kupası
Anneler Günü Hediyesi Mesajlı Kahve Kupası
Anneler Günü Hediyesi Mesajlı Kahve Kupası
Anneler Günü Hediyesi Mesajlı Kahve Kupası
Anneler Günü Hediyesi Mesajlı Kahve Kupası

Anneler Günü Hediyesi Mesajlı Kahve Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F114695
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
40 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Biricik annemiz için alacağımız her hediye eksik, yapacağımız her sürpriz yetersizdir. Çünkü dünyanın en özel varlığını ondan daha muhteşem olan bir şey ile mutlu etmemiz mümkün değil ama o yine de bizim küçücük güzel bir sözümüz ile dahi çok mutlu olur. Anne olmak böyle bir şeydir. Biz ise anneler günü geldiğinde farklı bir sürpriz yapmak ve annemizin her zaman yanında olacak bir hediye vermek için bu özel tasarım ürünü tercih edebiliriz. Annemiz çay ya da kahve içmeye bayılıyor, kahve kupasını neredeyse elinden düşürmüyorsa, bu ürün tam annenize göre. Ancak tasarımı çok özel olacak. Sizin belirteceğiniz özel bir mesaj ile tasarlanan kahve kupası, annenizi mutluluk gözyaşlarına boğacaktır. Anne ile ilgili sözler, mesajlar ve şiirler de bu hediyenizin yanında mükemmel bir tamamlayıcı olacağından unutulmamalıdır. Anneye en güzel hediye böylesine kullanışlı fakat anlamlı bir tasarım olabilir. Bu yüzden bu alternatif her türlü özel gün için ideal olacaktır. Ayrıca isterseniz kahve kupanızın yanına anneler günü için şarkı da besteletebilirsiniz. Bu tür tasarım bardaklar ve çok daha fazlasına ulaşmanın da artık çok kolay olması, hediye sürecini kolaylaştırıyor. Hiç dert etmeden kahve kupasına ulaşabilir, annenize özel tasarım ile çevrenizdekilerin de meraklı bakışlarını toplayabilirsiniz. Uygun fiyatlar ile sunulan bu tür ürünler için hemen sipariş aşamasına geçebilirsiniz. Hızla gönderilen hediyeniz mutluluk dağıtmak üzere geliyor.

 

Anneler Günü Hediyesi Çay Kupası satın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskılarımızda baskı, kupa kulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

 

Anneler Günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Anneler Günü İçin Özel Tasarımlı Hediyeler

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.