X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı
Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı
Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı
Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı

Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136374
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Herkesin bir meleği vardır, yani annelerimiz! Annelerimizi mutlu etmek gülümsetmek için ise bir sebebe ihtiyacımız yok. Evet, anneler günü, doğum günleri, kadınlar günü ve de yılbaşı gibi sebepler ile onlara hediyeler alabilir, sürprizler yapabiliriz. Ancak bilmek gerek ki, onların varlığı bizim için her zaman mucizedir ve kıymetini bilmeliyiz. Tam da bu sebeple, herhangi bir zamanda annelerimizi sürprizlerimiz ile mutlu edebiliriz. Basit bir hediyeden çok farklı olarak, duygu dolu bir hediye olarak sunduğumuz Canım annem kitabı ise size harika bir sürpriz için imkân sunuyor. Her bir sayfası ile anneniz daha da mutlu olacak. Her sayfada yer alan sözler, onu gülümsetirken mutlu da edecek. Belki de en sevdiği kitabı olarak ve kütüphanesinin vazgeçilmezi olacaktır.

Anneler günü hediyeleri el yapımı olduğunda çok daha etkili olmakta, çünkü daha fazla düşünülmüş hediyeler ortaya çıkmaktadır. Bu özel kitap ise en az el yapımı bir hediye kadar özenli ve düşünülmüş bir seçimdir. Her bir sayfasında karşılaşacakları, annenizi şaşırtmaya yetecek. Anneler günü hediyeleri nasıl yapılır sorusunun bir cevabı olarak sunulabilecek olan kitap, sizin de ilginizi çekecektir. Anneler gününde anneme ne alabilirim sorunuzun en güzel cevabı ile karşınızdayız. Ayrıca her hangi bir özel günü dahi bu hediye ile daha anlamlı kılabileceğinizi unutmayın. Anneye el yapımı hediyeler ve de sürprizlerin yerine geçecek seçimi yapabilir, hemen siparişinizi verebilirsiniz. Tasarımın göz alıcılığından söz etmiş miydik?

Anneler Günü Hediyesi Canım Annem Kitabı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • 190x190 mm ebadında.
  • Mat kuşe 130 gr.
  • Sert Kapak.
  • Sayfa Sayısı 64.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.