X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anneye Hediye » Anneye Doğum Günü » Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati
Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati
Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati
Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati
Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati
Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati

Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139246
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Anneye veya babaya doğum günü gibi özel günlerde hediyeler alınır ancak büyüklerimize hediye alırken anneanneye veya babaanneye hediye almayı pek de düşünmeyiz. İşte tam da bu yüzden anneler günü gibi özel günler için bu sefer de anneanne ve babaanneye hediye önerisinde bulunuyoruz! Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati hediye seçeneğini tercih ederek büyük annelerinizi şaşırtabilir ve onları mutlu edebilirsiniz. Birlikte çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturacağınız bu kişiye özel duvar saatini büyükanneniz evinin en güzel yerine asacak ve saate her baktığında sizi düşünecektir. Bu bakımdan anneler günü gibi özel günlerde babaanne ve anneanneye hediye olarak ne alsam diye düşünüyorsanız onlar için alabileceğiniz en güzel hediye seçeneği Anenanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati olacaktır.

Bu bakımdan anneler günü gibi özel günlerde anneler için hediye ne alınabilir diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye seçeneği olan Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati seçeneği, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Büyük annelerin çok beğeneceği ve kendilerini oldukça mutlu hissedecekleri bu hediye ile onlarla aranızdaki bağı güçlendireceksiniz. Onların yalnızlıklarını unutmalarını sağlamakla kalmayıp onların içine güzel bir huzur vereceksiniz. Ayrıca güzel çerçeveler ile bezenmiş olan bu duvar saati son derece kaliteli yapısıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kişiye özel olarak fotoğraf ve isim baskısıyla hazırlanacak olan Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati ile büyük anneleri de annelr gününde unutmadığınızı göstereceksiniz.

En değişik duvar saatleri arasında yer alan Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati modeli büyük annelerin evinin vazgeçilmezi olacak. Baktıkça sizi düşünmelerini sağlayacak olan anısal niteliğe sahip bir hediye olan bu duvar saati ile onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeyi başaracaksınız. Kullanışlı bir hediye eşya alarak büyük annenizi sevindirmek istiyorsanız eğer doğum günü ya da anneler günü gibi özel günler için ona kesinlikle Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati hediye seçeneğini almalısınız. O halde bu güzel ürünü daha fazla beklemeden hemen sipariş ederk büyük annenizi şaşırtın!

Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 6 mm Ahşap plaka üzerine renkli, canlı baskı alınmaktadır

  • Saat modeli 27 cm çapındadır.

  • 1 adet AA pil ile çalışmaktadır.

  • Saat mekanizması olarak ses çıkarmayan akıcı mekanizma kullanılmaktadır.

  • Anneanneye - Babaanneye Hediye Resimli Duvar saati siparişiniz özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.