X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü
Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü

Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139254
Tavsiye Et >
Kime Hediye:
Anneanne
Babaanne
Renk:
Kırmızı
Siyah
15 karakter yazabilirsiniz.

Anneler günü için anneye hediye alırken büyük anneleri de hiç düşündünüz mü? Anneanneye veya babaanneye de anneler günü hediyesi alarak onları hiç olmadığı kadar duygulandırabilir ve hatta eğlendirebilirsiniz. Bu yüzden Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü hediye seçeneğini öneriyoruz. Esprili bir baskıyla hazırlanan Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü hediyesini anneler günü ya da büyük annenin doğum günü için tercih edebilirsiniz. Büyük anneler için anneler gününe özel ne alabilirim sorusuna verilecek en güzel ve eğlenceli cevap kesinlikle bu mutfak önlüğü olacaktır.

Özel günlerde tercih edilecek mutfak önlükleri tasarım modelleri arasında en çok dikkat çeken esprili ürünlerden biri olan Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü hediyesi ile büyükanneye unutamayacağı bir anneler günü yaşatacak ve onun en sevdiği torunu olacaksınız. Aynı zamanda en güzel mutfak eşyaları seçeneklerinden biri de olan Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü hediye seçeneği sayesinde büyükannelerin de kendileriniz özel hissetmelerini sağlayacaksınız. Dilerseniz anneler günü için dilerseniz de büyükannenin doğum günü için tercih edebileceğiniz en anlamlı ve kullanışlı hediyelerden biri olan Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor. En güzel hediye eşya seçeneklerini her zaman olduğu gibi yine Hediye Fabrikası'nda kolaylıkla bulacak ve kişiye özel olarak baskılatarak hediyenizi gönül rahatlığıyla takdim edeceksiniz.

Bu mutfak önlüğünü anneanneye veya babaanneye komik hediye olarak alabileceğiniz gibi ayrıca sevgiliye komik hediye olarak da tercih edebilir ve sevgililer günü için kız arkadaşa armağan edebilirsiniz. Sevdiklerinizin çok beğeneceği ve onları son derece eğlendirecek farklı bir hediye olan bu mutfak önlüğünü Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilirsiniz. Özellikle anneler günü hediyesi olarak anneanneye veya babaanneye hediye edebileceğiniz ve onları mutlu etmekle kalmayıp aynı zamanda duygulandıracak bir hediye olan Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak üretilmektedir. İstanbul içi aynı gün teslim sayesinde hediye seçiminde geç kalmış olsanız dahi hediyenizi sevdiklere aynı gün içerisinde takdim edebileceksiniz. Öyleyse daha fazla beklemeden bu eğlenceli hediye seçeneğini hemen satın alın!

Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü​'nü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Önlükler %100 pamuk kumaştan üretilmiştir.

  • Ürün boyutu: 80x60 cm'dir.

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Üzerindeki baskı uzun ömürlü olup 80 yıkamaya ( 40 derecede ) kadar dayanıklıdır.

  • Renk tercihinize göre bir adet siyah yada bir adet kırmızı önlük gönderilir.

  • Anneanneye - Babaanneye Esprili Mutfak Önlüğü​ özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.