X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık
Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık
Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık
Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık

Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136989
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Kollarında kendinizi en güvende hissettiğiniz annenizi şimdi özel hissettirme sırası sizde! Onsuz yaşamı göze alamadığınız anneniz için bu anneler gününde sürpriz niteliği taşıyan bir hediye seçmek istiyorsanız Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık'a bayılacaksınız!

Bu yıl anneler gününde annenize hiç unutamayacağı hediyeyi bulmak için günlerce alışveriş merkezinde gezmeye ihtiyacınız kalmayacak.  Annenize ne kadar özel olduğunu hissettirmek için hazırlanan bu özel tasarım yastık ile onu mutluluktan havalara uçurabileceksiniz. Anneniz bu yıl ona özel hazırlanmış bu hediyesi ile dünyanın en mutlu annesi olacak. Hediyenizi bir ömür aynı heyecanla saklayacak, evinizin en özel köşesinde sergileyecek. Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık'ın annenizin ismiyle ve kısa notunuzla hazırlanması ona kendini çok değerli hissettirecek ve şimdiye kadar aldığınız sıradan hediyeleri unuttacak.

Her zaman sizin yanınızda olan canınızın bir parçası annenizin yüzünü anneler gününde de güldürmek için ona en özel hediyeyi vermek istiyorsanız Anne Kız Baskılı Anneler Günü Hediyesi Yastık'ı hemen alın.

 

Kız Çocuktan Anneye Anneler Günü Hediyesi Yastıkğı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 40X40 cm ölçüsünde kare yastık.
  • Yastık içi dolu kullanıma hazır olarak gelmektedir.
  • Özel dokulu kaliteli kumaş.
  • Çamaşır makinasında yıkanabilir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.