X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Kitap » Anne Babaya Özel Çocuğumun Akıllı Sözleri Günlüğü
Anne Babaya Özel Çocuğumun Akıllı Sözleri Günlüğü
Anne Babaya Özel Çocuğumun Akıllı Sözleri Günlüğü
Anne Babaya Özel Çocuğumun Akıllı Sözleri Günlüğü

Anne Babaya Özel Çocuğumun Akıllı Sözleri Günlüğü

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136373
Tavsiye Et >

Anne babalar için çocuğundan daha kıymetlisi yoktur. Her anını kaydetmek, her sözünü her anısını not etmek istersiniz. Bu yüzden de harika bir ürün olarak karşımıza çıkan günlük, tasarımından kullanışlılığına kadar her detayı ile dikkatleri çekiyor. İsterseniz eşinize çocuğunuza dair güzel bir hediye vermek için tercih edin bu ürünü, isterseniz de yeni anne babalara özel bir hediye olarak seçin. Anne baba olmanın mutluluğunu yaşayan çiftlere, hediyeniz ile sürpriz yapabilirsiniz. Kişiye özel hediye fikirleri arasında değerlendirebileceğimiz günlüğü, unutulmaz bir hediye olarak tercih edebilirsiniz. Eminiz ki eşiniz, bebeğinizin güzel sözleriniz, anılarını biriktireceği bu hediyeye bayılacaktır. Eşinizin ilk anneler gününü bu hediye ile kutlamaya ne dersiniz?

İlginç bebek hediyeleri arayanlar, etkileyici hediyeler ile iz bırakmak isteyenler bebek sahibi olanlar için bu tür hediye önerilerini değerlendirebilir. Sipariş vermenin kolaylığı ise en güzel hediyeyi bulmak için çokça zaman harcamanın önüne geçiyor. Hızlıca, boşa zaman harcamadan sipariş verebileceksiniz. En kısa sürede elinize ulaşan günlüğü, sevdiklerinize, belki de eşinize armağan ederek, geleceğe güzel bir anı bırakabilirsiniz. Farklılıkları sevenler ve dikkat çekici seçimleri ile akılda kalan kutlamalar yapmak isteyenler için doğru seçenek ile karşı karşıyasınız. Kaliteli malzemeden üretilen ve kaliteli baskı ile özel hale getirilen ürün, sizce de harika bir hediye olmaz mı? Hoşgeldin bebek hediyeleri bundan daha orijinal olamaz her halde…

Anne Babaya Özel Çocuğumun Akıllı Sözleri Günlüğü satın almadan önce bilmeniz gerekenler:
  • Sert Kapak Dikişli
  • 1. Hamur 120gr.
  • 144 Sayfa.
  • 135mm x 185 mm.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.