X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Bayan Tişört » Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört
Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört
Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört
Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört
Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört

Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139291
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Beden:
XS
S
M
L
XL
XXL

Anneliğin ne kadar kutsal bir görev olduğunu ve onların üzerinde nasıl hakkımızın olduğunu gösteren bir ürün olan Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesi ile anneye unutamayacağı bir anneler günü yaşatacaksınız. Anneler günü hediyesi olarak anneye alınması gereken en anlamlı hediyelerden biri olan Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediyesi kişiye özel olarak Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Anneye verdiğiniz değeri göstermek istiyorsanız artık anneler gününe ne alınır diye kara kara düşünmeye hiç gerek yok! Anneler günü için alınabilecek en anlamlı hediye onun ne kadar değerli olduğunu gösteren Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört olacak!

Bu bakımdan yazılı tişört modelleri içerisinde en çok tercih edilecek ürünlerden biri olan Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört, anneler günü için en özel hediye tercihlerinden biri olacak! Annenizin her zaman giymek isteyeceği ve giydikçe sizi düşüneceği farklı bir hediye olan bu ürünü sakın kaçırmayın! Kaliteli kumaştan üretilmiş olan bu tişört yaz aylarında kullanılabilir ve hiç terleme yapmaz. Aynı şekilde kaliteli lazer baskı sayesinde uzun yıllar boyunca baskısı ilk günkü kadar pürüzsüz kalır. Bu kaliteli hediye seçeneği ile anneye uzun yıllar boyunca kullanılacak bir armağan vermiş olacaksınız. Öte yandan sadece anneye hediye olarak değil, anneler günü için aynı zamanda anne olan eşe aşk tişörtleri olarak da bu duygusal tişörtü armağan edebilirsiniz. Eşinize vermiş olduğunuz değeri gösterecek olan anlamlı hediye seçeneği Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tİşört, Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak üretilmektedir.

Bütün bunların yanı sıra bu güzel tişörtü ailenize özel olarak da hazırlatarak ortaya güzel bir anne baba bebek tişörtleri çıkarabilirsiniz. Ailecek dugyusal bir an yaşamak istiyorsanız eğer Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediye seçeneğini sakın kaçırmayın! Bunun yanı sıra en güvenilir ve kaliteli istanbul hediyelik eşya sitesi olan Hediye Fabrikası'nda aradığınız her türden hediyeyi kolaylıkla bulacaksınız. O halde daha fazla beklemeden anneler günü için özel olarak hazırlanan Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört hediye seçeneğini hemen sipariş edin ve anneler gününü unutulmaz bir hale getirin!

Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.

  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.

  • Hava geçiren terletmez baskı.

  • %100 sağlıklı pamuk tişört.

  • Anne Anlamı Tasarımlı Baskılı Tişört özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.