X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Baskılı T-Shirt » Bayan Tişört » Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt
Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt
Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt
Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt
Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt
Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt

Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136881
Tavsiye Et >
Tişört Modeli:
Erkek Tişört
Kadın Tişört
Tişört Rengi:
Beyaz
Siyah
Tişört Bedeni:
XS
S
M
L
XL
XXL

Amasya özellikleri yazılı tişört ile sevdiklerinizi sıla hasretinden kurtarabilirsiniz.

Ülkemizin 81 ili arasında bulunan Amasya Karadeniz bölgemizde olan sevimli şehirlerimizden biridir. Tarih bakımından oldukça büyük zenginliklere ve özelliklere sahip bu şehir kaleleri, camileri, kiliseleri ören yerleriyle oldukça da ünlü bir ilimiz aynı zamanda. Borabay gölü, 7 Kuğular Kuş Cenneti, Arkut bey kaplıcaları, içmeleri ve doğal güzellikleriyle ünlü bu şehri tüm  güzel özellikleriyle kapsayan bu tişörtü sevdiklerinize aldığınızda  onlara çok özel bir hediye sunmuş olacaksınız .

Amasya; elması, bamya yemeği, kirazı, kara tereni ve daha saymakla bitmeyecek birçok özelliğiyle ünlü şehirlerimizden. Amasya’nın bağrından kopup gelmiş olan ve şehir dışında farklı bir yerlerde okumak zorunda kalmış ya da çalışmak zorunluluğu olan bir tanıdığınız hatta bir arkadaşınız olabilir. İşte ona bu güzel ve sürprizli tişörtten armağan ettiğinizde onu büyük bir sevince boğacağınızı bilmelisiniz. Baskı t shirt modelleri arasından seçtiğiniz bu ürünle Amasya sevdalılarına en güzel armağanı seçmiş olacaksınız.

Öte yandan Amasya şehrimizden gelin çıkmış ve başka bir şehre taşınarak burada evliliğini sürdüren bir yakınınız da var olabilir. İşte bu kişiliklere özel paketinde gönderebileceğiniz ya da kendi elinizle uzatabileceğiniz bu paketi açtığında bu Amasya’lı tanıdığınız sevincinden kesinlikle havalara uçacaktır. Değişik ilginç hediyeler arayışınızı sevdiklerinizin bağlı olduğu şehirlerle bezeli tişörtlerle çok güzel bir şekilde hediyeye dönüştürebilirsiniz.

%100 pamuklu kumaştan üretilen bu Amasya’ya özel tişört, pigment boyalardan oluşturulduğundan sağlığa zararlı hiçbir   unsur içermez. Yanı sıra tişörtünüzü dilerseniz siyah, dilerseniz de beyaz renkte sipariş edebilirsiniz. Dilediğiniz sizede sipariş edebileceğiniz  Amasya tişörtü sayesinde  her bedendeki tanıdığa bu tişörtten armağan edebilirsiniz. Günlük – rahat casual kıyafetlerle, Jean pantolonlarla, kanvaslarla ve hatta şort ya da eteklerle  oldukça hoş olabilecek olan bu tişört, hem şık hem de  oldukça rahat bir  giyim tarzı oluşturacak. Amasyalı tanıdıklarınıza büyük bir nostalji, güzel bir maneviyat, kısacası özel duygular yaşatacak olan bu güzel tişörtle onlara tüm hediyelerin üzerinde bir heyecan yaşatacaksınız. Güzel hediye diye adlandırdığımız tüm özelliklerdeki hediyelerin üzerine çıkacak olan bu özel tişört, Amasyalı tanıdıklarınızın bu güne dek aldığı en özel hediye olacak. Sizde hemen bilgisayarınızın başına geçerek  onları bu hasretlerinden bir nebze  olsa dahi kurtarabilir ve onları şehirleriyle bezeli bu tişörte kavuşturabilirsiniz.

Güzel ülkemizin güzel şehirlerinden esinlenerek birçok ürün yapıldı. Biblolar, saatler, kupalar ve daha birçok şey.. Ama eminiz ki böylesi şimdiye kadar hiç tasarlanmadı, kimsenin aklına gelmedi! Güzel şehirlerimizden biri olan Amasya'nın eşsiz güzelliklerinden esinlenerek hazırlanan Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt, sıradışı hediye alternatiflerinden. Amasyalı olan veya Amasya'ya olan hayranlığı ile bildiğiniz sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz bu hediye ile tarifsiz mutluluklar yaşatmanız mümkün. Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt'ü hediye edeceğiniz kişilerin şaşırmaması imkansız. Memleketlerine özel tasarlanan bu tişört içerisinde kendilerini özel ve değerli hissedecekleri kaçınılmaz.

Sevdikleri için sıradışı bir hediye seçeneği arayanlar için harika bir seçim olabilecek Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt için elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Amasyaya olan hayranlığı ile bildiğiniz bir dostunuza veya Amasyalı olan bir yakınınıza hediye olarak düşünebileceğiniz bu tasarım tişört için renk ve beden seçiminizi bize ulaştırmanız yeterli olacaktır.

 

Amasya Özellikleri Yazılı T-shirt'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Su bazlı pigment boya ile insan sağlığına zarar vermeyen baskı.
  • Kumaşla bütünleşen canlı ve çıkmayan baskı.
  • Hava geçiren terletmez baskı.
  • %100 sağlıklı pamuk tişört.
  • 1 t-shirt gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.