Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » Alüminyum Mug Air Transfer Matara
Alüminyum Mug Air Transfer Matara

Alüminyum Mug Air Transfer Matara

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136553
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Şimdiye kadar sahip olduğunuz veya gördüğünüz standart, düz renklerdeki mataraların yerini farklı desenlerdeki mataralar aldı! Üstelik doğayla harika bir uyum sağlayacak desenler ile..

Doğa sporlarından, yürüyüş yapmaktan, temiz havada koşmaktan keyif alan sevdikleriniz için benzersiz bir hediye olabilecek Alüminyum Mug Air Transfer Matara yaprak görselleri ile kaplı dış yapısı ile dikkat çekiyor. Doğanın muhteşem görüntüsü ile harika bir uyum yakalayabilecek bu matara sayesinde koşuda, yürüyüşte, sporda, kampta sevdikleriniz sıcak veya soğuk içecekleri daiama yanlarında olacak. Alüminyum Mug Air Transfer Matara'nın kalitesi ve kullanışlı yapısı sayesinde sevdikleriniz taşıma zorluğu çekmeyecekler. 750ml kapasiteye sahip bu matara ile ister sıcak içeceklerini isterlerse de soğuk içeceklerini sağlıkla yanlarında bulundurabilirler. Alüminyum Mug Air Transfer Matara'yı yalnızca doğa yürüyüşlerinde, kampta, sporda değil ofis hayatında da keyifle kullanabilirler. Bu şık ve sıradışı mataraya koyacakları enfes kahve veya çayları ister güne başlarken isterlerse de gün içerisinde keyifle yudumlayabilirler. Nerede ve nasıl kullanacakları tamamen onlara kalmış.

Kampta, dağda, tatilde, ofiste, arabada, spor yaparken birçok yerde rahatça kullanılabilecek Alüminyum Mug Air Transfer Matara'yı sevdiklerinize armağan etmek istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızı öneririz. aksi halde bu şık matara tükenebilir! Sevdiklerinize hediye edebileceğiniz bu matarayı dilerseniz kendiniz için de satın alabilir, istediğiniz her yerde severek kullanabilirsiniz.

 

Alüminyum Mug Air Transfer Matara'yı satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

- İlk kullanımdan önce mutlaka sıcak su koyup 2 saat bekletiniz.
- Koku yapmaz.
- Her türlü içecek konulabilir.
- Ürün kapasitesi 750 ml.
- İçi dışı alüminyum.
- Devrildiğinde veya yan durduğunda sıvı dökülmez, fakat az miktarda sızma yapabilir.

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.