X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Çerçeveler » Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve

Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138376
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İsme göre tasarlanan, bir kişi ya da bir çifte özel olarak hazırlanan ürünler, mükemmel birer hediye olacaktır. Bu sebeple de birine her hangi bir sebep ile hediye seçmemiz gerektiğinde, bu tür ürünler ararız. Altın görünümü ile göz kamaştıran, isim detayları ile de kişiye ne kadar özel ve kıymetli olduğunu hatırlatan bu çerçeve tam anlamı ile göz kamaştıran bir hediye olacaktır. Bu ürün anneler günü hediye önerileri arayanlar için güzel bir seçenek olurken, aynı zamanda çeşitli özel günlerde erkek için hediye seçenekleri arasında da değerlendirilebilir. Örneğin yıldönümünüzü güzel bir fotoğrafınız ve de bu özel çerçeve ile ölümsüzleştirebilirsiniz.

Erkek sevgiliye alınacak hediyeler konusunda yaşanılan tereddütler, aşk ve anlam dolu olan bu tasarım ile geride bırakılabilir. Ona romantik ve gerçek duygularınızı iletmek için hiç düşünmeden siparişinizi verebilirsiniz. Yani bu şu demek oluyor ki sevgilier günü artık hediye seçmenin zor olduğu bir gün değil, aksine aşkı ve mutluluğu yaşayacağınız özel bir gün. Özel hissetmek de hissettirmek de çok kolay, yeter ki siz bunun için istekli olun. Hediyelik ürünler mutluluğunuzun sadece bir aracısı. Eşiniz, dostunuz, sevgiliniz, kardeşiniz, anneniz, babanız ya da öğretmeniniz, sevdiğiniz herkesin anılarında güzel ve unutulmaz bir yer edinme imkânına sahipsiniz. Bunun için geç kalmadan siz de şık çerçevenin siparişini vermelisiniz.

 

Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeveyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve üzerine yazılacak isimler Lazer Baskı teknolojisiyle yazılır ve asla silinmez!
  • Çerçeve boyutu 22 cm x 17 cm'dir.
  • Resim alanı boyutu 10 cm x 15 cm'dir.
  • Altın Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.