X
Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Akrep Burcuna Özel Tasarımlı Kahve Kupası
Akrep Burcuna Özel Tasarımlı Kahve Kupası

Akrep Burcuna Özel Tasarımlı Kahve Kupası

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135680
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
500 karakter yazabilirsiniz.
-
ADET
+

Burçlar alemiyle yakından ilgili bir arkadaşa hediye aramanıza gerek kalmadı! Burçlara özel tasarladığımız bu kupalar arkadaşlarınıza hediye olarak tercih edebileceğiniz harika alternatifler. Kişinin burcuna göre değişkenlik gösteren kupalar hediye edeceğiniz kişi hangi burçtansa onun simgesi ile tasarlanacaktır. Akrep Burcuna Özel Tasarımlı Kahve Kupası, bu burçtan olan arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz harika bir hediye. Üzerine isim yazılmasıyla tamamen hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlanması bu kupaya ekstra özellik katıyor. Arkadaşınızın bu kupayı keyifle kullanacağına eminiz. Çayını veya kahvesini ismine ve burcuna özel hazırlanan bu kupa ile yudumlamak onu fazlasıyla mutlu edecektir.

Sizde sevgili arkadaşınıza unutulmaz bir sürpriz yapmak, yıllarca hatırlanacak bir hediye vermek istiyorsanız Akrep Burcuna Özel Tasarımlı Kahve Kupası'nı onun için tercih edebilirsiniz.

 

Akrep Burcuna Özel Tasarımlı Kahve Kupası Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:
  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Ürün Çeşidi: Sihirli; siyah sihirli sır kaplı porselen kupa üzerine baskı yapılır. Kupa içerisine sıcak sıvı konulduğu zaman alt kısımdaki baskı ortaya çıkar.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.