X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediyeler » Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık
Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık
Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık
Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık
Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık
Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık

Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136529
Tavsiye Et >
50 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Akıllı telefon tutuculu isimli anahtarlık sayesinde sevgilinize aşk kokan bir anahtarlık ve aynı anda da bir telefon tutucu hediye edebilirsiniz. Anahtarlık çeşitleri arasında görülmemiş bir kullanım kolaylığına sahip olan bu aparatlı anahtarlıkla dolaşmak ve telefon taşımak çok kolay ve zevkli olacak.

Sevgiliniz teknolojiye düşkün bir erkek ise işte ona mükemmel bir hediye seçeneği… Erkeklerin çoğu teknolojiye düşkündür düşkün olmasına ama bu telefonlarına ve özellikle de anahtarlıklarına doğru düzgün sahip çıkacakları anlamına gelmez. Her yıl telefonunu yenileyen ve son trendleri takip eden sevgilinize ya da eşinize bu güzel telefon tutucu anahtarlıktan satın adlığınızda artık ikisi de bir arada gözünün önünde olacağından böyle bir sorun da ortadan kalmış olacak. Hediye çeşitleri arasından seçeceğiniz bu özel anahtarlık çeşidiyle ona görüşmemiş bir hediye verin!

Sevdiğiniz erkeğe derli toplu olabilmesi ve telefonunu orda burada unutmaması adına verebileceğiniz bu sevgi dolu hediye her zaman aklında kalmanızı da sağlayacak. Zira üzeri isimleriniz ve sevimli kalpçiklerle süslü olan bu güzel anahtarlık her zaman ona olan sevginizi ve ilişkinizi hatırlatacaktır. Erkek hediyeleri sevgiliye konusunda anahtarlıklar adına yapılan bu yenilik onları çok sevindireceği gibi , yakından  ilgilendikleri  çekici bir hediye olacaktır. Telefonlarımız bizim için değerli cihazlar. Zira özene bezene ve kimi zamanda para biriktirerek ya da taksitlendirerek güç bela alabildiğimiz akıllı telefonların fiyatları binleri bulduğu gibi, binlerin de üzerinde fiyatlara satın aldığımız cihazlardır. Eh hal böyle olunca da elbette telefonlarımızı bir yerlerde unuttuğumuzda, çaldırdığımızda ya da kaybettiğimizde içimize oturur bu durum.  Oysaki kendinize ya da sevgilinize telefon tutuculu isimli anahtarlıktan satın aldığınızda telefonu isteseniz de kaybedemeyecek ve bir yerlerde unutamayacaksınız.

Öte yandan anahtarlıklarda hayatımızdaki önemli objelerden. Zira evlerimize dükkanlarımıza, ofis mağaza gibi taşınmazlarımıza anahtarlarımız sayesinde girip çıkabiliyoruz.  İşte bu isimli sevimli işlevsel ve kullanışlı tutuculu anahtarlıktan aldığınızda ise sevdiceğinizin ismi hep size anahtarlarınızı ve dolayısıyla da anahtarlığınızı anımsatacak. Bundan böyle size, sevdiklerinize, eşinize ya da erkek arkadaşınıza bu tutuculu anahtarlıktan satın adlığınızda  bu öze aparat sayesinde hem anahtarları hem de telefonlarınızı rahatça taşıyabileceksiniz. Sizi günlük hayatınızda kolay  telefon – anahtar taşıma avantajıyla buluşturacak olan bu isme özel anahtarlık aynı zamanda da hoş ve şık bir anahtarlık sahibi yapacaktır. Bundan böyle telefon ve anahtar kaybetmeye son diyoruz.  Anahtarın ve telefonun size ait olduğunu simgeleyen üzeri isimli bu anahtarlık aynı zaman da  hiçbir zaman telefonunuzun da başka birinin telefonuyla karıştırılmasına imkan vermeyecektir

Erkek sevgiliye hediye denilince akan sular durur. Erkeğin zevkine ve kişiliğine hitab edecek hediyeyi seçmek o kadar zordur ki.. Hediye Sepeti olarak sizleri bu zorluktan kurtarmayı amaçladık ve erkeğe hediye edilebilecek en özel hediye alternatiflerini biraraya topladık. Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık da bunlardan bir tanesi..

Teknoloji düşkünü sevgilinize hediye edebileceğiniz bu tasarım sevgilinizin telefonunu daha rahat kullanmasını ve istediğinde telefonunu sabitlemesini sağlayacaktır. Anahtarlık olarak da kullanabileceği bu şık tasarımı yanından ayırmak istemeyecektir. Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık üzerine işlenecek olan isimleriniz bu tasarıma anlam ve değer katacaktır. İsimlerinizle kalıcı bir hediyeye dönüştüreceğiniz Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlık ile sevgilinizi şaşırtabilirsiniz. O'na sıradan hediyelerin dışında kalacak oldukça kullanışlı ve özel bir hediye verebilirsiniz.

 

Akıllı Telefon Tutuculu İsimli Anahtarlığı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

6.7 cm X 2.5 cm ölçülerinde

Akıllı telefon tutucu özellik

Her Marka Akıllı Telefon İle Uyumlu

İsim yazı alanı

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.