X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm
Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm
Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm
Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm
Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm

Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F130625
Tavsiye Et >
25 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
20 karakter yazabilirsiniz.

Ailesinden annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm ile ailenizin en güzel fotoğraflarını bir albümde toplamak istemez misiniz? Anneler günü hediyesi olarak anneye alınabilecek özel bir hediye arayanların kesinlikle almaların gereken özel bir hediyedir. Anneler Günü için tasarladığımız bu albüm annenin çok hoşuna gidecek. Anneler günü için en özel hediye arayışına girenleri rahatlatacak. Anneler günü haricinde anneye doğum günü hediyesi önerisi düşünüyorsanız daha fazla beklemeye hiç gerek yok!

Anne için üretilmiş, tasarımıyla göz dolduran, biricik anneye harika bir sürpriz olacak olan bu albüm sıradan hediyelerin çok dışında. Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm ile anneye olan duyguları en güzel biçimde ifade edebileceksiniz. Sonuçta anneler günü özel hediyeler ile anlam kazanır. Anneye alınacak özel hediyeler arasında bulunan bu albüm de ona alınacak anısal nitelikte bir hediye olacaktır. Aynı şekilde anneye doğum günü için de Hediye Fabrikası'ndan kolayca sipariş edebileceğiniz anlamlı bir hediye tercihidir. Annenin evin baş köşesine koyacağı bu albüm değerli anneyi fazlasıyla mutlu edecek.

Anneye özel bu albümün kapağını istediğiniz şekillde tasarlayıp 60 fotoğraf kapasitesi olan bir fotoğraf albümü haline getiriyoruz. Size ise sadece en sevdiğiniz resimleri seçmek kalıyor. Alınabilecek en güzel anne hediyeleri arasında bulunan Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm'ü sakın kaçırmayın! Bu anlamda ahşap hediyelik eşya seçeneklerinin başında gelen bu albümün içerisinde en güzel fotoğraflarınızı yerleştirerek anneye unutamayacağı bir sürpriz yapacaksınız.

Anneler gününde anneye anlamlı ve her zaman hatırlayacağı bir hediye için sizleri Hediye Fabrikası'na bekliyoruz. Daha fazla beklemeden anneler günü ve anneye doğum günü için alınması gereken anlamlı hediye seçeneklerinden biri olan bu albümü anneye özel olarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve anneye armağan edebilirsiniz.

Ailesinden Annesine Anneler Günü Hediyesi Albüm'ü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ön ve arka kapağı ahşap malzemeden üretilmektedir.
  • İçinde fotoğraflarınızı yerleştirmeniz için 15 adet yaprak bulunur.
  • Özelleştirmeler ahşap üzerine yakılarak kalıcı bir şekilde yapılmaktadır.
  • 60 adet 10x15 veya 30 adet 15x21 fotoğraf kapasitelidir.
  • Ürün yalnızca kişiye özel ahşap kapaklı albüm olup fotoğraflar sizin tarafınızdan eklenmektedir.
  • Fotoğraf Albümünün yalnızca ön kapak kısmı kişiye özeldir. Fotoğraf ekleme ve yerleştirilmesi yapılmamaktadır.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.