X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Kişiye Özel Fotoğraf Albümü » Ailenize Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Ailenize Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Ailenize Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Ailenize Özel Ahşap Kapaklı Albüm
Ailenize Özel Ahşap Kapaklı Albüm

Ailenize Özel Ahşap Kapaklı Albüm

64,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F17383
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
150 karakter yazabilirsiniz.

Aile, yaşamımızın olmazsa olmazı, hatta en önemli varlığıdır. Bu yüzden ailemizin değerini bilmek de, onları zaman zaman hediye ve sürprizlerimiz ile mutlu etmek de çok önemlidir. Her zaman yanımızda oldukları için genellikle bunu göz ardı edebiliyoruz ama onlar, hayatımızın en önemlisi olduğundan en çok mutluluğu hak edenlerdir. Bu albüm ise en mutlu olduğunuz zamanları hatırlatacak, en güzel anlarınızı bir araya getirecektir. Ahşap ve şık bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra üzerinde yer alacak olan özel bilgiler hediyenizi eşsiz kılacaktır. Herkesin beğenisini kazanacak olan hediyeniz, anne babanızın evlilik yıldönümünün bir hatırası olabilir, doğum günlerini kutlarken hediye edebileceğiniz harika bir sürpriz olabilir.

Hediyenize bir de babalar günü şarkısı eklemeye ne dersiniz ya da anneler gunu kutlayacağınız hediyeye güzel bir demet çiçek ekleyebilirsiniz. Bir günü çok daha unutulmaz kılmak, geleceğe güzel hatıralar bırakmak işte bu kadar kolay. Ebeveynlerinizin mutluluğu ise anlatılmaz. Zaten siz gözlerinden bunu anlayabilirsiniz. Son olarak eşe doğum günü hediyesi de olabilir bu özel albüm. Ailenizin geçmişi de geleceği de yani, gelecek planlarınız da bu albümde yer edinebilir ve sizin için çok özel bir değer taşıyabilir. Sipariş vermek için gecikmeyin ve hızla adresinize teslim edilen albümünüzü, güzel fotoğraflarınız ile doldurmaya başlayın. Sipariş verirken dikkat etmeniz gereken bir nokta var ki oda albüm üzerine yazılmasını istediğiniz mesaj ve isimlerin doğruluğu. Doğru ve eksiksiz olduğundan emin olduğunuz sürece sorun yok. Hediyeniz ile mutluluk dağıtmaya hazırsınız!

 

Kişiye Özel Ahşap Albüm satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • En 18 cm boy 22 cm'dir.
  • 15 yaprak bulunur.
  • 60 adet 10x15 cm veya 30 adet 15x21 cm boyutlu fotoğraf yerleştirilebilmektedir.
  • Albümler boş olarak gönderilmekte olup, yalnızca kapak kısmına işleme yapılmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.