X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Ahşap Hediyeler » Ahşap Foto » Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto
Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto

174,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138771
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Yeni doğan bir bebeğe hediye alınmalı mı diye düşünenler için güzel bir hediye önerisinde bulunuyoruz! Kardeşin ya da arkadaşın yeni bebeği olduysa eğer, Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneğini sipariş ederek onlara armağan edebilirsiniz. Bebekler için güzel bir anı ve aile için anlamlı bir jest olacak olan bu ahşapfoto ile kendinizi her zaman hediye sahibine hatırlatacaksınız. Öte yandan yeni bebeğiniz olduysa eşe en güzel hediye kesinlikle bebeğiyle birlikte çekildiği bir fotoğrafın ahşaba basılması olacaktır. Üstelik çerçevesiyle birlikte gelen bu ahşapfoto, evin en güzel yerinde sergilenecektir.

Aynı şekilde hamile eşe hediye almak isteyenlerin de kaçırmaması gereken özel bir hediye seçeneği olacaktır. Bu bakımdan hamile hediye seçenekleri arasından en çok tercih edilen ürün olan Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneği, Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanarak oluşturulmaktadır. En güzel ev süsleri arasında yerini alacak olan bu ahşapfoto, eve yeni doğan bebek kadar renk katacak! Kendiniz için ya da arkadaş ve kardeşe özel olarak bebek hediyeleri almayı düşünüyorsanız eğer, Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto hediye seçeneği tam aradığınız ürün olacak!

Aileye yeni katılan minik bebek için güzel ve anlamlı bir hediye almayı düşünenlerin kesinlikle sipariş etmesi gereken oldukça şık ve anlamlı bir hediye seçeneğidir. Sevdiklere özel olarak Hediye Fabrikası'nda hazırlatarak armağan edeceğiniz bu hediye ile onlara vermiş olduğunuz değeri en içten duygularınızla göstermiş olacaksınız. O halde daha fazla beklemeden sevdiklere özel olarak hazırlanan Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'yu hemen sipariş edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilen ürünler içerisinde en çok tercih edilen bebek hediyesi olan bu ahşapfoto ile hediye sahibinin kendisini oldukça özel hissetmesini sağlamakla kalmayacak ona ne kadar çok değer verdiğinizi de en güzel şekilde göstermiş olacaksınız.

En özel anlar için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek yeni bebeği olan sevdikleri mutlu etmeyi başaracaksınız! Keyifli alışverişler.

Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto'yu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve Boyutu 37,5 x 51.5 cm'dir

  • Masif ahşap plaka üzerine lazer kazıma yöntemiyle yapılmaktadır.

  • Çerçeve önünde dekoratif mat cam ile tozlanmaya karşı korur ve kolay temizlenme sağlar.

  • Duvara asmak için uygundur.

  • Çerçeve yatay konumda asılacak şekilde hazırlanmaktadır.

  • Ailenin Yeni Üyesine Özel Çerçeveli Büyük Boy Ahşapfoto özel kutusunda özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.