X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Kalem Setleri » Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti
Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti
Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti
Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti
Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti
Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti

Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti

149,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138858
Tavsiye Et >
24 karakter yazabilirsiniz.
48 karakter yazabilirsiniz.

Öğretmenler günü hediyesi olarak sevilen öğretmene ne hediye alınır diye merak ediyorsanız, Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti hediye seçeneğini size öneriyoruz. Ahşap kutusuyla birlikte gelen ve üzerinde isim baskısı yer alan kişiye özel bu kalem seti ile öğretmenleri son derece mutlu edecek ve onları oldukça şık ve kullanışlı bir hediye almış olacaksınız. En sevilen öğretmenler için hediyeler alarak onları şaşırtmak isteyenlerin kaçırmaması gereken anlamlı bir hediye olacaktır.

Öğretmene doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz gibi Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti'ni öğretmenler günü hediyesi olarak da gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Öte yandan bu güzel kalem seti, sadece öğretmenler için değil, sürekli reçete yazmakta olanlar için doktor hediyesi olarak da satın alınabilir. Doktor sevgiliye ya da arkadaşa doğum günü hediyesi olarak alabileceğiniz oldukça şık bir armağan olan Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti, bir doktor tarafından çok beğenilecektir. Bu anlamda erkeğe doğum günü hediyesi ne alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok!

Sonuç olarak en güzel kalem setleri arasında başı çeken Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti ile çalışan arkadaşları ya da sevgiliyi son derece mutlu edecek ve duygulandıracaksınız. Sevdiklere doğum günü gibi özel günlerde alabileceğiniz ve anısal bir değere sahip olan bu klas hediye ile onlarla aranızdaki samimiyeti daha önce hiç olmadığı kadar artırabilecek ve sevdiklerinize vermiş olduğunuz değeri en güzel şekliyle onlara göstereceksiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel isim baskısıyla oluşturulan bu hediye seçeneğini daha fazla beklemeden sipariş edebilir ve sevdiklerinizin klasını en güzel şekilde gösterebilirsiniz. Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti'ni sakın kaçırmayın!

Ahşap Kutulu Kişiye Özel Ahşap Kalem Seti'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • İki Adet Kalem İle Birlikte Özel kutusunda gelir

  • Kutu ölçüleri:4cm x 19cm'dir

  • Kalemin Ölçüleri:1,4cm x 14cm'dir

  • Lazer Kazıma Sistemi ile Yazı Yazılmaktadır.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.