X
Hediye Fabrikası » Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula
Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula
Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula
Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula
Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula
Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula
Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula
Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula

Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135541
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Ahşap kutulu isme özel hediyelik pusula tanıdıklarınıza verebileceğiniz yaratıcı ve bir o kadar da heyecan verici hediyeliklerdendir.

Size ürünlerimizden bahsederken sık sık hediye var, hediye var vurgusunda da betimlediğimiz gibi; hediyenin şekli, rengi ve tipi gideceği kişinin mesleği, hediye anlayışı dünyaya bakış açısı ve algısı gibi birçok konu ile iç içedir seçimlerinizdeki öncelikleriniz. Hatta hediye vermek istediğiniz kişilerin hobileri bile mutlak biçimde hediye beğenilerini ve dolayısıyla da seçimlerinizi en direkt olarak etkilemektedir. Bu sayfada gördüğünüz ahşap kutusundaki isme özel hediyelik pusula ise, tamamen rafine zevkinizin bir ürünü olacaktır. Bu güzel ürünü doğa düşkünleri, denizciler, avcılar, kamp yapmaya meraklı tanıdıklarınız, balığa giden dostlarınız gerçek  bir pusula pozisyonunda kullanabilecekleri gibi, bunlarla ilgilenmeyen ve bürosunda  sıklıkla masa başında bulunan ve beyaz yakalı tanıdıklara da  verebilirsiniz. Çalışma odalarında, bürosunun bir kenarın da ya da masalarının üzerinde dahi güzel bir obje olarak bu pusuladan yararlanabileceklerdir. Erkeğe doğum günü hediyesi mi arıyorsunuz örneğin? Bu şık pusula onun bürosundaki en güzel aksesuarlardan biri olacaktır isme özel yanıyla…

 

9x9 cm lik özel siyah renkli ahşap kutusunun köşesinde hediye sahibinin ismi ve soy ismi yer alırken, kutuyu açtığınızda da adeta altın güzelliğinde parlayan metal alaşımdan güzel mi güzel bir pusula karşılayacak. Metal pusulanın çapı 5 x 5 cm dir ve kusursuz bir şekilde  dilediğiniz yönü ince ayar ile görmenizi sağlayacak. Kişiye özel hediye pusula  sayesinde  sevdiklerinize exclusive bir hediye verin!

 

Bu güzel hediyeyi hafta sonunu doğa gezintilerine ayıran, kamp yapmayı seven, balık avlamaya giden arkadaşlarınıza, dostlarınıza ya da eşinize armağan edebilirsiniz. Yanı sıra iş yaptığınız firma sahiplerine, veya iş yerindeki patronunuza da verdiğinizde prestijli bir ofis hediyesi ile karşılaştırmış olursunuz onu. Hem işlevsel hem de prestijli hediye fikirleri aradığınız zaman bu güzel hediyenin size bu sayfadan göz kırptığını unutmayın sakın! Her yaştan erkeğin dikkatini güzel bir şekilde çekmeyi başaracak olan isme özle bu pusula hediyesi, hediye arayışlarınızda ki özeni ortaya koymanızı sağlayacağı gibi, karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri de açığa çıkaracaktır. Yıl başı hediyesi, iş yeri açılışı, terfi, iş değişikliği gibi  tüm konularda armağan olarak da bu güzel  pusuladan yararlanabilirsiniz.

Değer verdiğiniz o güzel insanlara kişiye özel tasarlanmış bir hediye verme fikri kulağa ne kadar hoş geliyor öyle değil mi?

Kişiye özel hale getirilen her hediye çok değerlidir, eşsiz mutluluklar yaratır. Sade ve sadece hediye edeceğiniz kişiye özel hazırlandığından eşi ve benzeri başka hiçkimsede olmayacaktır. Kişiye özel hale getirilen hediyeler oldukça değerli olduklarından ömür boyunca saklanırlar ve kalıcılığını sürdürürler.

İşte böylesine özel ve değerli hediyeleri tasarlayan Hediye Fabrikası Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula'yı da farklı hediyeler almaktan hoşlanan sevdikleriniz için tasarladı..

Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula sıradışı tasarımı ile dikkatleri üzerine topluyor ve sevdiklerinizin beğenisini kazanmaya yetiyor.

Metal yapısı ve şık kutusuyla oldukça zarif bir tasarıma sahip bu pusula üzerine işlenen isim ile sevdikleriniz için anlamlı bir hediyeye dönüşüyor.

Yakın dostlarınıza armağan edebileceğiniz Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula, her zaman yanında bulunduracakları, daima sizi hatırlatacak unutulmaz bir hediye olacaktır.

Yön bulmada yardımcı Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula ile sevdiklerinize farklı bir hediye vermenin keyfini yaşayın.

 

Ahşap Kutulu İsme Özel Hediyelik Pusula Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

  • Ahşap kutunun ölçüleri 9x9 cm'dir.
  • Metal pusulanın çapı 5.5 cm'dir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.