X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Erkek Sevgiliye » Erkek Sevgiliye Doğum Günü » Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve
Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve

Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138377
Tavsiye Et >

75 TL üzerine ücretsiz kargo
Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.
20 karakter yazabilirsiniz.

Ahşap dokusunun, görünümünün insan üzerinde yarattığı etki çok başkadır. Bu doğallık ve bu huzur, hem evlerimize şıklık katar hem de mutluluk verir. Bu yüzden de dekor ürünleri söz konusu olduğunda şık şık ahşabın doğallığı karşımıza çıkıyor. Hediyelik eşya siteleri sayesinde elde etmenin mümkün olduğu bu tür özel hediyeler, mutlu olmanızı, çevrenize de mutluluk dağıtmanızı sağlıyor. Bu tür güzel ev eşyaları ile yeni evine taşınan arkadaşınıza sürpriz yapabilir, annenizin evini güzelleştirebilir ya da babanızın ofisini güzelleştirebilirsiniz. Ayrıca çerçeve içerisine yerleştireceğiniz düğün fotoğrafınız ile bu tam bir yıldönümü hediyesi olacaktır. Bir de evlilik yıldönümü şarkıları eklediniz mi, eşinize fevkalade bir sürpriz yapmış olacaksınız.

Anneler gün babalar günü ve benzeri pek çok özel günü kolaylaştırmak, güzel hediyeler ile kıymetlendirmek ellerinizin ucunda. Kolayca sipariş vererek, bu çerçevenin çevrenize mutluluk dağıtmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kayınvalideye hediye seçmekte zorlananlar olacaktır mutlaka. Onlar için de bu tasarım hoş bir alternatif olabilir. Çerçevenin en güzel yanı olan isim detaylarını kesinlikle unutmamalısınız. Bu sayede hediyeniz kişiye özel olacak, hediyenin sahibine kendisini özel hissettirecek. Sipariş verirken, yazılacak olan isimleri belirtmeniz hediyenizin hazırlanması için yeterli. İşinize ara vermek, hediye seçimi ile harap olmak ve benzerleri tarih oluyor. En şık, en özel hediyeye işte bu kadar kolay ulaşmak mümkün… Sizce de büyük bir fırsat değil mi bu durum?

 

Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeveyi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve üzerine yazılacak isimler Lazer Baskı teknolojisiyle yazılır ve asla silinmez!
  • Çerçeve boyutu 17 cm x 22 cm'dir.
  • Resim alanı boyutu 10 cm x 15 cm'dir.
  • Ahşap Görünümlü İsme Özel Hediyelik Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.