X
Hediye Fabrikası » Kişiye Özel Saat » Masa Saati » Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat
Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat
Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat
Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat
Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat
Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat
Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat

Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat

189,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138737
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Arkadaşa doğum günü hediyesi ya da yeni yıl hediyesi olarak ne alsam diye düşünenlere kaçırılmayacak bir hediye önerisinde bulunuyoruz. Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat hediye seçeneği ile arkadaşı daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz. Arkadaşıma yılbaşı'nda ne hediye alabilirim diye kara kara düşünmeye artık hiç gerek yok! Sıradışı ve orijinal ürünleri sevenlerin asla hayır diyemeyeceği anlamlı ve son derece kullanışlı bir armağan olacaktır. Öte yandan sevgiliye doğum gününde ne yapılır diye düşünüyorsanız eğer, aradığınız cevap kesinlikle Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat olacak!

Bu anlamda arkadaşa ve sevgiliye ilginç hediyeler alarak onları şaşırtmak isteyenlerin gönül rahatlığıyla tercih edecekleri bir ürün olan Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat, Hediye Fabrikası tarafından sizlere özel olarak üretilliyor. Aynı zamanda sevgiliye yılbaşı hediyesi erkek için ne alınır diye kara kara düşünüyorsanız eğer, yeni yıla girerken erkek arkadaşın çok beğeneceği bu gizli led saati Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve sevgiliyi son derece şaşırtabilirsiniz. Kullanışlı bir ofis ve ev hediyesi olacak olan bu led saate baktıkça hediye sahibi sizi düşünecektir. Sevgiliye ya da arkadaşa yeni yıla girerken noel hediyesi olarak gönül rahatlığıyla alabileceğiniz en anlamlı ve kullanışlı hediyelerden biri olan Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat ile sevdikleri şaşırtmayı başaracaksınız.

Alınacak en güzel masa üstü aksesuar seçeneklerinden biri olan Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat hediye seçeneği ile doğum gününde arkadaşı, sevgililer gününde sevgiliyi ya da yeni yılda kardeşi oldukça sevindireceksiniz. O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak oluşturulan bu harika hediye seçeneğini sevdiklere gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve onları daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz.

Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Saat modeli 15x4.5x7 cm çapındadır.
  • Led Panelde saat,,tarih ve kayan yazı şeklinde belirlediğiniz bir mesaj gözükür.
  • 4 adet AA pil yada prize takılı halde çalışmaktadır.(Piller dahil değildir.)
  • Ahşap Görünümlü Gizli Led Saat özenle hediye paketi yapılarak gönderilmeltedir.

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2018 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.