X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu
Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu
Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu
Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu
Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu

Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu

25,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136148
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

İster arkadaşlarla ister tek başına oynayacağınız çok eğlenceli, bir o kadar da dikkat ve beceri gerektiren 58 Parça dan oluşan Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy ile çok özel ve eğlenceli zamanlar geçireceksiniz. Son derece eğlenceli bir oyun olan bu set, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Bu oyunu erkek arkadaşa doğum günü sürprizleri arasından seçerek erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak takdim edebilir ve birlikte çok eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

58 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy'u partilerde, ev toplantılarında yanınızdan ayıramayacaksınız. Eğlencenin ve heyecanın zirve yapacağı anlar sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken, kuleyi yıkmadan parçaları alıp en üste koymak.
Bu anlamda denge Oyunu oynarken çok sakin olmalısınız. Sadece ellere konsantre olmalı ve başka hiçbir şeyin dikkat dağıtmasına izin vermemelisiniz. Gözünüze kestirdiğiniz tahta bloğu çekip, üst üste dizilmiş bloklardan oluşan kulenin en üstüne dikkatlice yerleştirin ve rakibinizin kuleyi devirmesini bekleyin. Öte yandan sevgiliye doğum günü sürprizleri erkeğe ya da kız arkadaşa özel olarak bu oyunu tercih edebilir ve aşkınızla beraber son derece güzel bir doğum günü geçirebilirsiniz. Bu bakımdan kız arkadaş ya da erkek sevgiliye en güzel hediye ona doğum günü gibi özel günlerde armağan edebileceğiniz Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu olacak!

Bunların yanında bayan sevgiliye doğum günü sürprizleri içerisinde de bulunan Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu ile sevgiliyele daha önce hiç yaşamadığınız o eğlenceli zamanı geçireceksiniz. Eğer doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel günler için eşe hediyeler alarak onu sevindirmek istiyorsanız bu hediye oyunu gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Daha fazla beklemeden bu anlamlı hediye seçeneğini şimdi satın alın!

Ahşap Eğlenceli Denge ve Beceri Oyunu'nu Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Uzunluk: 16cm
  • Genişlik: 5 cm

Paket İçeriği:

  • 54 Parça Denge ve Beceri Oyunu Wiss Toy
  • 4 Adet Ahşap Zar

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.