X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası
Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası

Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F93624
Tavsiye Et >
100 karakter yazabilirsiniz.

Öğretmenler günü için hediye arayanlara harika bir önerimiz olacak! Bayan öğretmene hediye ya da erkek öğretmene hediye olarak tercih edebileceğiniz Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası..

Öğretmenler günü mesajları arasından dilediğinizi seçip üzerine sevgi dolu bir mesaj olarak işletebileceğiniz bu kupa bardağı öğretmeninizin çok beğeneceğini düşünüyoruz. 24 Kasım öğretmenler gününde sevgili öğretmeninizin aklını başından lacak bu hediyeniz diğer sıradan hediyeleri geride bırakacak gibi. Değerli öğretmeninizin ister evinde isterse de sınıfında kullanabileceği Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası çay veya kahve saatlerine keyif katacak, öğretmeninize her kullandığında sizi hatırlatacak. 24 Kasım öğretmenler günü şiirleri eşliğinde öğretmeninize sunacağınız bu çok özel hediyenizin heyecanı tıpkı ilk günkü gibi sürecek, kupa her kullanıldığında siz değerli öğrencisini öğretmeninize hatırlatacak. El yapımı öğretmenler günü hediyesi gibi hem oldukça değerli hem de anlamlı bir hediye olabilecek Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası ile doğru bir seçim yapacağınızdan emin olabilirsiniz. Şirin görselleri ile sıradan kupa bardakları geride bırakan kupa bardak modelimiz sevgiyle kullanılacak tarzdadır ve öğretmeniniz için benzersiz bir hediye niteliği taşıyacaktır.

Çok sevdiğiniz öğretmeninize sıradan hediyelerin aksine kişiye özel öğretmenler günü hediyesi vermek istiyorsanız tercihinizi kesinlikle Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası'ndan yana kullanmalısınız. Seçtiğiniz bu hediye hem çok kullanışlı hem de güne anlam katacak nitelikte bir hediye olacak, değerli öğretmeninize olan sevginizi yansıtacaktır.


Afiş Baskılı Mesajlı Öğretmenler Günü Kupası atın almadan önce bilinmesi gerekenler:

  • Kupa baskısı sizin göndereceğiniz bilgilere göre yapılır.
  • Kupa baskılarımızda baskı kupakulpundan 2'şer cm (sağdan, soldan) dışarda başlar. Baskı yüksekliği 9 cm baskı eni  ise 21 cm'dir.
  • Süblimasyon kupalarınızı ılık suda elde yıkayınız. Bulaşık makinalarındaki tuz kupa üzerindeki verniği çizeceğinden kupanızın ömrünü kısaltır.

Öğretmenler günü için hediye etmek isteyebileceğiniz diğer özel ürünlerimize göz atmak için:

Öğretmenler Günü için Hediyeler

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.