Hediye Fabrikası » Baskılı Kupalar » Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak
Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak
Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak
Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak

Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak

24,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136365
Tavsiye Et >
Ortalama 1 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Adana, akdeniz bölgesinde yer alan tarihi güzellikleri ve lezzetli yiyecekleri ile son günlerin popüler turizm şehirlerinden olmuştur. Türkiye'nin en büyük 5. şehri olan Adana bölgesi mimari yapısı ile de bir çok filme ve resme konu olmaktadır. 01 plaka koduna sahip Adana ilinin en meşhur mekanları ve yiyecekleri arasında Misis Antik Kenti, Ceyhan Nehri, Seyhan Nehri ve ana yemeklerin göz bebeği Adana Kebap bulunmaktadır.

Kökeni Adana olan arkadaşınıza doğum günü hediyesi olarak ne satın alabileceğinizi düşünüyorsanız Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak ideal bir seçim olacaktır. Üzerinde tarihi mekanların bulunduğu ve hediye sahibine Adana'da olduğu hissini verecek kupa bardak ile kahve içmek artık onun için daha keyif olacaktır. Sihirli kupa seçeneği de bulunan özel tasarım Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak'ın içerisine sıcak su konulduğu zaman üzerindeki Adana silüetinin olması ürüne ayrı bir gizem katabilir ve arkadaşınızı daha da şaşırtabilirsiniz. Kaliteli baskı tekniği ile özelleştirilen kupa Hediye Fabrikası'nde aynı gün kargoya verilebilmektedir. Sevdiklerinizi mutlu etmek için sınırlı gününüz var ise Hediye Fabrikası'nın aynı gün kargo garantisi ile hızlı bir şekilde dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Adana Şehri Tasarımlı Kupa Bardak; satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Kupa yüksekliği: 9,5 cm çapı:8,5 cm
  • Kupanın malzeme kalınlığı 4 mm'dir.
  • Ürün Çeşidi: Porselen; klasik beyaz porselen kupa üzerine baskı yapılır.
  • Ürün Çeşidi: Sihirli; siyah sihirli sır kaplı porselen kupa üzerine baskı yapılır. Kupa içerisine sıcak sıvı konulduğu zaman alt kısımdaki baskı ortaya çıkar.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.