X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Adalet Terazisi Heykeli Büyük
Adalet Terazisi Heykeli Büyük

Adalet Terazisi Heykeli Büyük

129,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136844
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
6 Saat 38 Dakika içinde sipariş verirseniz bugün kargoya verilecektir.

Adaletin tarafsız, güçlü, caydırıcı, bağımsız ve dengeli olduğunu simgeleyen harika bir eser; Adalet Terazisi Heykeli. Özellikle avukat veya hakim olan arkadaşa doğum günü gibi özel günlerde hediye olarak alabileceğiniz anlamlı bir hediye tercihi olacaktır. Hakim arkadaşa hakim tokmağı hediyesi alabileceğiniz gibi ona alabileceğiniz bir diğer güzel hediye de Adalet Terazisi Heykeli Büyük 40 Cm seçeneği olacaktır. Aynı şekilde avukat sevgiliye avukatlar günü ya da sevgililer günü için hediye olarak da tercih edebileceğiniz bu adalet terazisi heykeli onun işine vermiş olduğunuz değeri en güzel şekilde gösterecektir. Hakimlere veya avukatlara özel olarak tasarlanan ve onlara özel günlerde sipariş edebileceğiniz Adalet Terazisi Heykeli Büyük 40 Cm Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilmektedir. En özel hediyeleri her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nda bulacak ve sevdiklerinize armağan edeceksiniz.

Kendini hukuk ve adalet yoluna adayan hakim, savcı, avukat v.s gibi hukukculara hediye edebileceğiniz bu eser oldukça kaliteli ve anlamlı bir seçim olacaktır. Hukuki topluluğun seçkin üyelerine böylesi özel bir hediye vermek hem sizi hem de onları fazlasıyla onurlandıracaktır. Adaleti tartan ve simgelen Adalet Terazisi Heykeli, kendini adalete adayan hukukcu dostlarınızın ofisinde veya evinde en özel köşede yerini alacaktır. Bu anlamlı hediye ömür boyu kalıcılığını sürdürecek, adaleti savunan dostlarınıza her an sizi anımsatacaktır. Bu anlamda annelergünü için avukat anneye hediye olarak da alabileceğiniz Adalet Terazisi Heykeli Büyük 30 Cm hediye seçeneği ile anneye son derece değerli bir hediye takdim etmiş olacaksınız. Anne haricinde avukat ablaya doğum günü sürprizleri hazırlayarak ablayı sevindirmek istiyorsanız eğer Adalet Terazisi Heykeli Büyük 30 Cm hediye seçeneği olacaktır. Avukat ablaya anlamlı ve işiyle ilgili bir hediye vermek istyorsanız eğer bu Adalet Terazisi Heykeli'ni sakın kaçırmayın!

Bütün bunlarla birlikte en güzel doğum günü hediyesi erkek için ne olabilir diye uzun uzun düşünüyor ancak ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Adalet Terazisi Heykeli Büyük 40 Cm seçeneğini tercih ederek avukat erkek arkadaşa güzel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. İş yerinde sergileyeceği bu heykele bakarak adalet yolundan asla şaşmayacak olan erkek arkadaşınız her daim sizi düşünecektir. Erkek arkadaş haricinde avukat sevgiliye de gönül rahatlığıyla sevgililer günü ya da doğum günü gibi özel günlerde hediye edebileceğiniz özel ve oldukça anlamlı bir hediye olacaktır. Bu bakımda avukat erkeğe sürpriz yapmak isteyenlerin asla kaçırmaması gereken bir hediye tercihi olacaktır.

Adaletten şaşmayan ve adaleti her yerde görmek isteyenlerin çok beğeneceği özel bir hediye seçeneği olan Adalet Terazisi Heykeli Büyük 40 Cm hediye seçeneği, Hediye Fabrikası'nda isme özel olarak hazırlanmaktadır. Hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayacak olan Adalet Terazisi Heykeli Büyük 40 Cm hediyesini sevgiliye sevgililer günü hediyesi, arkadaşa doğum günü hediyesi ya da anne ve babaya özel günlerde sipariş edebilir ve onlara takdim edebilirsiniz.

Avukatınıza, savcı veya hakim dostlarınıza, kendini adalet yoluna adayan tüm sevdiklerinize hediye edebileceğiniz Adalet Terazisi Heykeli'ni kaçırmamanızı öneririz. Böylesi özel bir hediye ile en anlamlı hediye seçiminde bulanacaksınız. O halde daha fazla beklemeden Adalet Terazisi Heykeli Büyük 30 Cm hediye seçeneğini size özel sunulan fırsatlardan yararlanarak Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve sevdiklerinize doğum günü gibi anlamlı günlerde armağan edebilirsiniz. Adaletn koruyucusu olan hakim ve avukat arkadaşların asla hayır diyemeyeceği ve aranızdaki samimiyetin artmasını sağlayacağı Adalet Terazisi Heykeli Büyük 30 Cm ile sevdiklerinizi hiç olmadığı kadar mutlu edeceksiniz.

 

Adalet Terazisi Heykeli Büyük 30 Cm'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Heykel 30cm boyundadır.

  • Terazi aksamı metaldir

  • Kaymaz taban düzeneğiyle farklı yüzeylerde kullanılabilir

  • Şık hediye kutusu ile gönderilecektir

  • Renk: Bronz

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.