X
Hediye Fabrikası » Dekoratif Hediyeler » Adalet Terazisi Heykeli
Adalet Terazisi Heykeli

Adalet Terazisi Heykeli

89,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136427
Tavsiye Et >

ÜCRETSİZ KARGO
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.

Adaletin simgesi olan ve hukuk ile özdeşleşen adalet terazisi simgesi ile avukatlık mesleğini severek icra eden arkadaşınıza iş hediyesi Adalet Terazisi Heykeli satın alabilirsiniz. 21 cm boyundaki adalet terazi Themis heykeli gösterişli hali ve anlamı ile ofislere özel bir görünüm kazandıracaktır. "Themis", Yunan mitolojisinde Uranüs ve Gaia"nın kızı olan adalet ve düzen tanrıçası olarak bilinmektedir. Heykel üzerinde bulunan kılıç adaletin caydırıcı gücünü terazi ise adaleti simgelemektedir. 5 Nisan Avukatlar Günü Hediyesi olarak düşünebileceğiniz Adalet Terazisi Heykeli anlamı ile sevdikleriniz için büyüleyici bir hediye seçimi olacaktır. Özellikle hakim tokmağı gibi hediye seçeneklerinden biri ola Adalet Terazisi Heykeli'ni hakim arkadaşa veya avukat arkadaşa armağan edebilirsiniz.

Özellikle avukat doğum günü hediyesi erkek için oldukça önemlidir. Avukat arkadaşa doğum günü hediyesi olarak sipariş edebileceğiniz ve onun mesleğine olan saygınızı gösterebileceğiniz önemli bir hediye olan Adalet Terazisi Heykeli, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Avukat arkadaşa doğum günü hediyesi, sevgiliye sevgililer günü hediyesi ya da eşe yıl dönümü hediyesi olarak alabileceğiniz bu güzel heykeli aynı zamanda hakim babaya babalar günü hediyesi olarak da sipariş edebilirsiniz. Eğer erkeklere hediye fikirleri arayışı içerisindeyseniz doğum günü gibi özel günlerde avukat erkeklere Adalet Terazisi Heykeli'ni armağan edebilirsiniz.

Bütün bunların yanında evlilik yıldönümü sürprizleri erkeğe özel olmalıdır. Avukat kocaya alınması gereken anlamlı bir hediye arıyorsanız eğer evlilik yıl dönümü hediyesi olarak Adalet Terazisi Heykeli'ni hediye edebilir ve eşinizi sevindirebilirsiniz. Avukat eş haricinde hakim eşe hediye olarak da alabileceğiniz Adalet Terazisi Heykeli, Hediye Fabrikası tarafından özel olarak üretilmektedir. Eşime ne hediye alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız eğer bu güzel ve anlam dolu hediye tam aradığınız ürün olacak! Bununla birlikte sevgiliye ne hediye alınır erkek açısından iyi düşünülmelidir. Eğer avukat bir sevgiliniz varsa onun işine göstermiş olduğunuz saygıdan dolayı erkek sevgiliye Adalet Terazisi Heykeli'ni armağan edebilir ve eşinizi sevindirebilirsiniz. İş yerinde sergileyeceği ve ona her zaman adaletli olmayı öğretecek olan bu heykel ile her zaman manevi olarak sevgilinin yanında olacaksınız.

Adaleti temsil eden temel sembol, terazidir. Themis heykeli bir elinde terazi, bir elinde kılıç ve gözleri kapalı bir bayanı temsil etmektedir.. Kılıcı, teraziyi ve gözlerinin kapalı olmasını hukukun evrensel ilkelerine dayandırılmaktadır. "Kılıç" adaletin verdiği cezaların caydırıcılığını ve gücünü, "Terazi" adaleti ve bunun dengeli bir şekilde dağıtılmasını simgelemektedir. Gözü bağlı olan Themis heykeli adaletin ve hukukun tarafsızlığını simgelemektedir. Böylesine özel bir heykeli ofis hediyesi olarak avukat sevdiklerinize ya da avukatlar gününde özel bir avukata hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Metal terazi aksamı ile gösterişli bir hediye olanThemis heykeli, adaleti en iyi şekilde ifade etmektedir.

O halde daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası tarafından özel olarak tasarlanan Adalet Terazisi Heykeli seçeneğini doğum günü gibi özel günlerde avukat sevdiklerinize armağan edebilir ve onları hem mutlu edip hem de aranızdaki samimiyeti artırabilirsiniz. Avukat sevgiliye sevgililer günü hediyesi, eşe yıl dönümü hediyesi ya da arkadaşa doğum günü hediesi olarak tercih edebileceğiniz anlam dolu bir hediye olacaktır. Avukatlar günü için de sipariş edebileceğiniz ve avukatların mesleğine vermiş olduğunuz saygıyı en güzel şekilde gösterebileceğiniz Adalet Terazisi Heykeli Hediye Fabrikası'nda sizlerle buluşuyor. En özel günler için en sevdiklerinize en anlamlı hediyeleri her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nda bulacaksınız. Adalet Terazisi Heykeli, anlamlı olmasının yanı sıra şıklığıyla da dikkat çekiyor.

Adalet Terazisi Heykeli'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Heykel 21 cm boyundadır.

  • Terazi aksamı metaldir

  • Kaymaz taban düzeneğiyle farklı yüzeylerde kullanılabilir

  • Şık hediye kutusu ile gönderilecektir

  • Renk: Bronz


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.