X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Baskılı Kupalar » Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası
Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası

Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F58325
Tavsiye Et >
15 karakter yazabilirsiniz.

Gün içerisinde en çok uyanık kalmaya çalışan ve en çok kahveye çaya ihtiyaç duyanlardır doktorlar. Bu yüzden de birbirinden ilginç ve güzel tasarımlara sahip kupalar onlar için tasarlanmış gibidir. Siz de doktorunuza olan minnet borcunuzu şık bir kahve kupası ile ödeyebilirsiniz demek bu. Belki doktor olan bir tanıdığınız için tercih edebilirsiniz, belki de sadece size olan yardımlarından dolayı mutlu etmek istediğiniz doktorunuz için tercih edebilirsiniz. Erkeklere alınabilecek hediyeler ne kadar kısıtlı farkındayız. Ancak isme özel olarak hazırlanarak kargolanan bu şık kupanın ne kadar da doğru bir hediye olduğunu biliyoruz. Doğum günü sürpriz önerileri arasında da değerlendirilebilecek olan tasarım, hediye sahibinin isminin yer alması ile birlikte çok kıymetli bir hal alıyor.

Siz de doktor olan tanıdıklarınız, belki de eşiniz ya da sevgiliniz için bu tip bir tasarımı tercih edebilirsiniz. Doktora hediye seçmenin ne kadar da zor olduğunu gördüğünüz bu süreçte, eminiz ki önerimiz sizin için adeta kurtarıcı olacaktır. En ucuz hediyeler hatta en pahalı hediyeler bile kişiye özel bir seçim kadar önem taşımaz. Sizce de öyle değil mi? Hadi o zaman, vakit kaybetmeden hediyenizi hazırlayın ve en zor anlarında doktorunuzun yardımına koşacak olan kupa siparişinizi verin. Sipariş vermenin kolaylığı ise sizi şaşkına çevirecek. Kolay ve hızlı bir şekilde hediyenize ulaşabilirsiniz. Hala ne bekliyorsunuz?

 

Açılın Ben Doktorum Kahve Kupası satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Porselen kahve kupası.
  • Ürün Özelleştirme sayfasında; Porselen ya da sıcak su ile rengini ortaya çıkaran sihirli kupa malzeme seçenekleriyle  hediyenizi özelleştirebilirsiniz.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.