X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Sertifikalar » 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve
9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve
9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve
9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve
9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve

9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139374
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Doğum günü hediyesi olarak sevdiklere anısal nitelikte bir hediye alabilir ve onları ne kadar çok sevdiğinizi duygusal bir şekilde gösterebilirsiniz. İşte bu yüzden 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve tam aradığınız türden bir hediye olacaktır. Mesela arkadaşınızla birlikte unutulmaz kıldığınız en güzel anların fotoğraflarını bu hediyeye baskılatarak çerçeveletebilir ve üzerine ayrıca isimlerinizi de yazdırabilirsiniz. Son derece duygusal ve anlamlı bir hediye seçeneği olan 9 Fotoğraf Baskılı Hediye çerçeve ile sevdiklerinizi oldukça mutlu edeceksiniz. Arkadaşa olduğu kadar erkeklere sevgililer günü hediyeleri olarak da alınabilecek duygu yüklü hediye olan bu çerçeveyi sakın kaçırmayın!

Sevgililer günü haricinde doğum günü gibi diğer özel günler için sevgiliye hediye önerileri arayanların kaçırmaması gereken 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve ile sevgiliye unutamayacağı bir doğum günü yaşatacaksınız. Evinde ya da iş yerinde sergileyeceği bu çerçeveye baktıkça sevgiliniz sizi ne kadar çok sevdiğini düşünecektir. Artık sevgilime ne hediye alsam derdi ortadan kalkıyor! Ona birlikte çekildiğiniz en güzel fotoğrafların baskılı olduğu 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve'yi armağan ederek sevgilinizle aranızdaki aşkı her daim canlı tutacaksınız.

En çok tercih edilen resim çerçeve modelleri arasında bulunan ve hediye sahibini oldukça mutlu edecek anlamlı bir hediye olan 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve'yi dilerseniz arkadaşa doğum günü hediyesi olarak , dilerseniz de sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak hiç düşünmeden armağan edebilir ve onlarla aranızdaki samimiyeti güçlendirebilirsiniz. Bir nevi hediye tablo olan isim ve fotoğraf baskılı bu çerçeve'yi hediye sahibi evinin en güzel yerine asacaktır. Bütün bunların dışında anneler günü için anneye de armağan edilecek ve ona karşı olan sevginizi gösterecek olan 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve en anlamlı anneler gunu hediye tercihi olacak! Anneme ne hediye alsam diye düşünenlerin hemen sipariş etmesi gereken en duygusal ürünlerden biri olan 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve Hediye Fabrikası'nda kişiye özel olarak üretilmektedir. Öyleyse daha fazla beklemeden Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve'yi anneye anneler günü hediyesi, arkadaşa doğum günü hediyesi ya da sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak satın alabilirsiniz.

9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çerçeve A4 boyutlarında, sert bir malzeme olan forex üzerine basılacak.

  • 9 adet fotoğraf bölümü bulunmaktadır.

  • İster masanıza koyabileceksiniz, ister duvarınıza asabileceksiniz.

  • 9 Fotoğraf Baskılı Hediye Çerçeve özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir. 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.