X
Hediye Fabrikası » İlginç Ürünler » 79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti
79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti
79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti
79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti
79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti

79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti

34,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136464
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Kendi söküğünüzü kendiniz dikin diye Hediye Fabrikası sizlere harika bir ürünü sunuyor! 79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti..

Dikiş için gerekli tüm malzemeleri bünyesinde barındıran bu muhteşem set ile artık terziye ihtiyaç duymayacaksınız. Elbette ki söküklerinizin ufak tefek şeyler olması şartıyla. Kazaren sökülen veya yırtılan kıyafetlerinizi, aksesuarlarınızı 79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti ile bir çırpıda yok edebileceksiniz. Dikiş seti içerisindeki 10 adet farklı renklerden oluşan makaralar sayesinde her renk kıyafetinize uygun olabilecek dikiş ipini rahatlıkla bulabileceksiniz. Set içerisindeki mezura ile gerektiği zaman ölçü alabilecek, 42 adetten oluşan dikiş iğneleri sayesinde her kalınlıktaki kıyafetinize uygun olabilecek iğneyi kullanabileceksiniz. Yine set içerisindeki makas ile de fazlalık olan ipleri ve parçaları bir hareketle yokedebileceksiniz. Evinizde kullanacağınız 79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti sizin adeta kurtarıcınız haline gelecek, her an elinizin altında tam donanımlı bir şekilde bulunacaktır. Özellikle de çocuk sahibi olanlar bu muhteşem sete kesinlikle sahip olmalılar Çünkü bilirsiniz ki çocukların sökükleri çok olur. Özel çanta dizaynı ile size taşıma kolaylığı sunan 79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti'ni yalnızca kendiniz için değil anneniz, teyzeniz, eşiniz veya bir terzi yakınınız için de satın almanız mümkün. Bu harika set ile ev hanımlarına oldukça kullanışlı bir hediye verebilirsiniz.

Asla kaçırmamanız gereken 79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Seti için tek yapacağınız şey Hediye Fabrikası'ndan siparişinizi tamamlamak olacaktır. Acele edin ve bu kullanışlı seti kaçırmayın!

 

79 Parça Çantalı Biçki Dikiş Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Paket İçeriği:

  • 10 Adet Karışık Renklerde Makara
  • 1 Adet Mezura
  • 42 Adet Dikiş İğnesi
  • 24 Adet Perde Ruleti
  • 1 Adet Makas
  • 1 Adet Taşıma Çantası

Renk; Krem

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.