X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İlginç Hediyeler » 6 Fonksiyonlu Polar Bere
6 Fonksiyonlu Polar Bere
6 Fonksiyonlu Polar Bere
6 Fonksiyonlu Polar Bere
6 Fonksiyonlu Polar Bere
6 Fonksiyonlu Polar Bere

6 Fonksiyonlu Polar Bere

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139001
Tavsiye Et >

75 TL üzerine ücretsiz kargo
Şimdi sipariş verirseniz en geç yarın kargoya verilecektir.
Ürün Rengi:
Kırmızı
Siyah

Arkadaşa veya sevgiliye kış ayları için özel bir hediye almayı düşünüyorum diyenlere kullanışlı bir ürün öneriyoruz; 6 Fonksiyonlu Polar Bere ile en soğuk günler bile yüreğinizi ısıtan zamanlara dönüşecek! Bere dendiğinde akla ne gelir? Sadece başa takarak başı koruyacak olan ama onun dışında yüzü, boynu, ağzı ve burnu açıkta bırakacak objeler öyle değil mi? Oysaki Hediye Fabrikası sayfalarında sergilenen 6 fonksiyonlı çok amaçlı polar bere bundan çok daha öte kullanım olanakları sağlayacaktır. Bu bakımdan en orijinal hediyeler arasında yer alabilecek olan bu bereyle  kışın tüm soğuk hava şartlarından rahatlıkla korunabilirsiniz.

6 şekle sokulabilen bu ürün sadece bir değil birden fazla çok kullanım alternatifi ve kolaylığı sağlayacaktır. Sadece 6 fonksiyonlu bir bere satın alarak bir taşla tam 6 kuş vurabileceğinizi biliyor muydunuz? Kış geldiğinde ‘lahana gibi giyinmek’ tabirini de yanında getirdiğini bilirsiniz. Kısacası kat – kat gibi giyinmek olarak anlamlandırılan bu tabir hiç de boş değildir. Zira her kış geldiğinde kat kat kazaklar, çoraplar giyeriz ve en önemlisi de  dışarı çıkarken soğuğun hışmından korunmak için bereler, atkılar ve kulaklıklarla çıkmak zorunda kalırız. Çünkü  bunların hiçbiri aynı anda birbirinin vazifesini göremez. Oysaki 6 fonksiyonlu bu bereden aldığınızda sadece bir tane bere ile; hem kulaklık, hem atkı hem de sıcacık bir bereye aynı anda sahip olacaksınız. Özellikle sevgili için hediyeler arayanların çok işine yarayacak kullanışlı bir ürün olduğuna emin olabilirsiniz. Çantanıza attığınız gibi tek bir ürünle hepsine sahip olabileceğiniz bu bere sayesinde çok rahat edeceğiniz gibi kullanımı kolay, işlevsel bir ürüne sahip olacaksınız. Çantaya kolayca katlayıp koyabileceğiniz bu ürün her bir hareketinizle; maske, bere, atkı, kapişon ve yarım maskeye dönüşecektir. Soğuk günlerde çok üşüyen annelere en güzel hediye belki de bu beredir ne dersiniz?

Bütün bunların yanı sıra Anneye, eşe, sevgiliye, babaya, kardeşe ya da yakınlara Yılbaşı için hediyeler bakıyorsanız işte size oldukça kullanışlı ve sevindirici bir hediye! Adeta bu sihirli bere ile tüm sevdiklerinizi sarın ve sarmalayın. Onları kış soğuklarında karlarda ve keskin  rüzgarlarda adeta sevginizin ısıttığı gibi ısıtacak olan bu bere her zaman yanlarında taşıdıkları ve çantalarından çıkarmadıkları eşyalarından olacaktır. Hediyenin her zaman en  kullanışlısı ve işlevseli Hediye Fabrikası sayfalarında! Bir bere ile sadece tek bir hareketle kavuşacağınız şeyin haddi hesabı yok. İşte bu çok fonksiyonlu bere ile de onlara onlarca hediye vermiş gibi olacaksınız. Özellikle eşe güzel bir yıl dönümü hediyesi olacak bu 6 Fonksiyonlu Polar Bere sayesinde eşinize unutamayacağı bir yıl dönümü yaşatacaksınız.

6 Fonksiyonlu Polar Bere'yi Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Bere, maske, kapişon, atkı, yarım maske ve taşıma çantası olarak kullanım imkanı.
  • Kaliteli kumaştan üretilmiştir.
  • Şık görünümüyle her türlü günlük kıyafetinize uyum sağlar.
  • Hafifliği sayesinde her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • Hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir.
  • 6 Fonksiyonlu Polar Bere özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.