X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » İlginç Hediyeler » 6 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Siyah Polar Bere
6 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Siyah Polar Bere
6 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Siyah Polar Bere
6 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Siyah Polar Bere
6 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Siyah Polar Bere

6 Fonksiyonlu Çok Amaçlı Siyah Polar Bere

35,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135310
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

6 Fonksiyonlu çok amaçlı siyah polar bere ile en soğuk günler bile yüreğinizi ısıtan zamanlara dönüşecek!

Bere dediğinizde aklınıza ne gelir? Sadece başınıza takarak başınızı koruyacak olan ama onun dışında yüzünüzü, boynunuzu, ağzınızı ve burnunuzu açıkta bırakacak objeler öyle değil mi? Oysaki Hediye Fabrikası sayfalarında sergilenen 6 fonksiyonlı çok amaçlı  polar bere bundan çok daha öte kullanım olanakları sağlayacaktır size ve sevdiklerinizde. En  orijinal hediyeler arasında yer alabilecek olan bu bereyle  kışın tüm soğuk hava şartlarından rahatlıkla korunabilirsiniz.

6 şekle sokabileceğiniz bu ürün size sadece bir değil birden fazla çok kullanım alternatifi ve kolaylığı sağlayacaktır. Sadece 6 fonksiyonlu bir bere satın alarak bir taşla tam 6 kuş vurabileceğinizi biliyor muydunuz? Kış geldiğinde ‘lahana gibi giyinmek’ tabirini de yanında getirdiğini bilirsiniz. Kısacası kat – kat gibi giyinmek olarak anlamlandırılan bu tabir hiç de boş değildir. Zira her kış geldiğinde kat kat kazaklar, çoraplar giyeriz ve en önemlisi de  dışarı çıkarken soğuğun hışmından korunmak için bereler, atkılar ve kulaklıklarla çıkmak zorunda kalırız. Çünkü  bunların hiçbiri aynı anda birbirinin vazifesini göremez. Oysaki 6 fonksiyonlu bu bereden aldığınızda sadece bir tane bere ile; hem kulaklık, hem atkı hem de sıcacık bir bereye aynı anda sahip olacaksınız.Çantanıza attığınız gibi tek bir ürünle hepsine sahip olabileceğiniz bu bere sayesinde çok rahat edeceğiniz gibi kullanımı kolay, işlevsel bir ürüne sahip olacaksınız. Çantanıza kolayca katlayıp koyabileceğiniz bu ürün her bir hareketinizle; maske, bere, atkı, kapişon ve yarım maskeye dönüşecektir. Soğuk günlerde çok üşüyen annelere en güzel hediye belki de bu beredir ne dersiniz?

Annenize, eşinize, sevgilinize, babanıza, kardeşinize ya da yakınlarınıza Yılbaşı için hediyeler bakıyorsanız işte size  oldukça kullanışlı ve sevindirici bir hediye! Adeta bu sihirli bere ile tüm sevdiklerinizi sarın ve sarmalayın. Onları kış soğuklarında karlarda ve keskin  rüzgarlarda adeta sevginizin ısıttığı gibi ısıtacak olan bu bere her zaman yanlarında taşıdıkları ve çantalarından çıkarmadıkları eşyalarından olacaktır. Hediyenin her zaman en  kullanışlısı ve işlevseli Hediye Fabrikası sayfalarında! Bir bere ile sadece tek bir hareketle kavuşacağınız şeyin haddi hesabı yok. İşte bu çok fonksiyonlu bere ile de onlara onlarca hediye vermiş gibi olacaksınız.

Çok Amaçlı Bere (6 Fonksiyon Bir Arada)

Kışa tam anlamıyla hazırım demenizi sağlayacak bu çok amaçlı bere tam size göre !

Zorlu kış şartlarında ayrı ayrı bere, atkı, kapişon taşımanıza gerek kalmadan sadece çok amaçlı bere ile tam anlamıyla kışa hazırsınız !

Şöyle ki; çantanıza bile rahatlıkla katlanıp sığabilen bu çok amaçlı bereyi her koşulda kullanabiliyorsunuz.

Hava soğumaya başladı ve boynunuz mu üşüdü ?

Çıkarın çantanızdan berenizi, atkı konumuna getirin ve güzelce boynunuza geçirin.

Rüzgâr esmeye başladı ve ağzınız burnunuza tozlar mı giriyor ?

Atkı halinden maske haline getirebileceğiniz kurtarıcı yanınızda.

Yolda yürürken yağmur yağdı ve güzelim saçlarınız bozulmaya yüz mü tuttu ?

Bere şekline tekrar getirerek saçlarınızı ıslanmaktan koruyun.

İşte bu kullanışı hem çok pratik hem de çok eğlenceli olan ürün, siyah rengiyle bütün kıyafetlerinize uymakla kalmayacak, aynı zamanda çok makul fiyatıyla cebinize büyük meblağda bir sıkıntı vermeyerek kışı çok rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

Ürün Özellikleri:

  • Bere, maske, kapişon, atkı, yarım maske ve taşıma çantası olarak kullanım imkanı.
  • Kaliteli kumaştan üretilmiştir.
  • Şık görünümüyle her türlü günlük kıyafetinize uyum sağlar.
  • Hafifliği sayesinde her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz.
  • Hem kadınlar hem de erkekler kullanabilir.


Renk: Kırmızı, Siyah

Paket İçeriği:

  • 1 Adet Çok Amaçlı Bere (6 Fonksiyon Bir Arada)
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.