Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » İlginç Ürünler » 4x4 Orijinal Rubik's Zeka Küpü
4x4 Orijinal Rubik s Zeka Küpü
4x4 Orijinal Rubik s Zeka Küpü
4x4 Orijinal Rubik s Zeka Küpü

4x4 Orijinal Rubik's Zeka Küpü

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136713
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Çok fazla oyun oynayan biriyseniz ve oynadığınız oyunların sizleri geliştirdiğini düşünüyorsanız eğer, zeka geliştiren ve sabır gereken oyunlar oynamayı seviyorsunuz dmektir. O halde 4x4 Orijinal Rubik's Zeka Küpü tam size göre!

Çözmesi hem zevkli ve bir o kadar da zor olan bu oyun sabrınızı geliştirir. Bütün renkleri doğru bir şekilde sıraladığınızda kendinizle gurur duyacaksınız. Daha sonra tekrar tekrar bozup çözmek isteyeceksiniz. Çözerken zaman nasıl akıp gitti fark etmeyeceksiniz. İsterseniz 4x4 Orijinal Rubik's Zeka Küpü'nü, zeka geliştiren oyun seven arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Çocuklarınızı bu tarz oyunlara teşvik için bunu onlara hediye edebilirsiniz. Hatta yarışma bile düzenleyebilirsiniz.

Hediye Fabrikası'ndan kolayca temin edebileceğiniz bu hediyeye sevdikleriniz çok şaşıracak ve unutamayacak. Eğer sevdiklerinize ya da çocuklara özel olarak ilginç hediyeler almak istiyorsanız zeka küpü kesinlikle ilk aklınıza gelecek hediye seçeneklerinden birisi olacak ve hediye sahibinin düşünme yetisini artırmasına yardım edecektir. Bu bağlamda hem kendiniz için hem de sevdikleriniz ya da onların çocukları için hiç düşünmeden alabileceğiniz hem eğlenceli hem de kişisel gelişim sağlayan bir hediye seçeneği olacaktır bu zeka küpü.

Aslında çoğumuzun bildiği ancak bir o kadar denemeye bile yeltenmediği bir ürün olan 4x4 Orijinal Rubik's Zeka Küpü ürünü şimdi kaçırılmayacak bir fırsat ile hediye fabrikası'nda sizleri bekliyor. Sevdikleriniz için özel ya da sıradan günlerde alabileceğiniz eğlence dolu hediye seçeneklerinden en çok tercih edileni olan bu zeka küpü ile dilerseniz aranızda tatlı bir rekabet yaratacak yarışmalar bile yapabilir ve son derece keyifli zamanlar elde edebilirsiniz. Bu güzel ürün sizler için şimdi hediye fabrikası'nda sizlerle!

 

4x4 Orijinal Rubik's Zeka Küpü Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • 7 cm x 7cm
  • 4 x 4 Rubik's küp
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.