Hediye Fabrikası » Oyuncaklar » 40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen
40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen
40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen
40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen

40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen

79,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137821
Tavsiye Et >
Aynı gün kargoya verilir
-
ADET
+

Çocukları bu yılbaşında sevimli bir hediye ile mutlu edin! 40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen tüm şirinliği ile çocuğa alınabilecek yılbaşı hediyelerinin en güzeli.

İster kız çocuğa hediye olarak isterseniz de erkek çocuğa hediye olarak tercih edebileceğiniz bu sevimli pengueni yılbaşı hediyeleriniz arasına ekleyin. Kendi çocuklarınız veya sevdikleriniziz çocukları için alabileceğiniz 40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen tüm sevimliliği ile çocukları kendine aşık edecek. Odalarının baş köşesine yerleştirecekleri sevimli penguen onların en iyi arkadaşlarından biri haline dönüşecek. Nereye giderlerse gitsinler sevimli penguen arkadaşlarını da yanlarında götürmek isteyecekler. Hatta ve hatta uykuya bile bu şirin penguene sarılarak dalacaklar diyebiliriz. Masum bakışları, kırmızı atkısı ile şipşirin bir görüntü sergileyen 40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen ile çocuğa alınabilecek en güzel yılbaşı hediyelerinden birini seçmiş olacaksınız.

40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen'i yalnızca çocuğa hediye olarak alabileceğinizi düşünmeyin. Yılbaşında alınabilecek en güzel hediyelerden biri olabilecek bu şirin pengueni çocuk ruhlu sevgilinize de armağan edebilirsiniz. Sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediye önerileri arasında yer alan 40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen ile onu mutluluktan havalara uçurmak elinizde. Seçtiğiniz bu sevimli hediye ile hem sevdiğiniz insanı mutlu etmiş olacaksınız hem de her sene aldığınız klasik hediyelerden çok daha farklı bir hediye vermiş olacaksınız. Çocuğa hediye sevgiliye hediye ya da 1 yaş hediyelerinden biri olarak tercih edebileceğiniz bu sevimli penguen tükenmeden siparişinizi oluşturun.

 

40 Cm Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Pengueni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kırmızı Atkılı Peluş Oyucak Penguen 40 cm ölçülerindedir.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın.
  • Oda ısısında kurutun.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.