X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » 3'lü Gülen Emojili Harf Çikolata
3 lü Gülen Emojili Harf Çikolata
3 lü Gülen Emojili Harf Çikolata
3 lü Gülen Emojili Harf Çikolata
3 lü Gülen Emojili Harf Çikolata

3'lü Gülen Emojili Harf Çikolata

3,99 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138966
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilime doğum günü hediyesi olarak ne alabilirim diye uzun uzun düşünüyorsanız 3'lü Gülen Emojili Harf Çikolata hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Özellikle sevgililer günü çift hediyeleri olarak sipariş edebileceğiniz 3'lü Gülen Emojili Harf Çikolata ile sevgiliye unutamayacağı bir sevgililer günü yaşatacaksınız.

Ayrıca sevgiliye alınan en güzel hediye olacak olan 3'lü Gülen Emojili Harf Çikolata ile sevgiliye romantik bir sürpriz yapmaya hazır olun! Sevgililer günü ya da sevgiliye doğum günü hediyesi olarak hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz bu anlamlı hediyenin üzerinde gülen yüz ifadeleri baskılı olacaktır. Sevgilime ne hediye alabilirim diye düşünmeye artık hiç gerek yok! Öte yandan sevgiliye 1. ay hediyeleri arasından da tercih edebileceğiniz 3'lü Gülen Emojili Harf Çikolata ile yıl dönümü için oldukça romantik bir hediye tercihinde bulunmuş olacaksınız.

Kız arkadaşa alınabilecek en güzel çikolatalar arasında yer alan 3'lü Gülen Emokili Harf Çikolata hediyesi ile sevgiliye tatlı bir armağan vermiş olacaksınız. Alınabilecek en güzel hediyelerden biri olan isim ve fotoğraf baskılı sevgiliye çikolata sepeti ile sevgiliyi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu etmeye hazır olun! Sevgilime sevgililer günü hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünenlerin asla kaçırmaması gereken romantik bir hediye tercihi olacaktır.

Yalnızca sevgililer günü için değil, sevgiliye doğum günü hediyesi ya da yılbaşı hediyesi olarak da tercih edebileceğiniz tatlı ve oldukça anlamlı bir armağan olacaktır. O halde daha fazla beklemeden bu güzel hediye seçeneğini gönül rahatlığıyla sipariş edebilir ve sevgiliyi son derece mutlu edebilirsiniz. Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanacak olan 3'lü Gülen Emojili Harf Çikolata hediye seçeneğini sakın kaçırmayın!

3'lü Gülen Yüz Emojili Harf Çikolata'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Mesaj kaliteli sütlü harf çikolata ile yazılmaktadır.

  • Kutu içerisinde 3 adet gülen yüz emojili 20 gr çikolata bulunmaktadır.

  • 3'lü Gülen Surat Emojili Harf Çikolata özenle paketlenerek gönderilmektedir.


 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2019 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.