X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » 32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata
32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata
32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata
32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata
32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata
32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata

32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata

69,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139002
Tavsiye Et >

Yılbaşı hediyesi olarak sevdiklere alınması gereken en duygusal seçeneklerden biri olan 32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata hediyesi ile sevdiklerinize unutulmayacak bir yılbaşı yaşatacaksınız. Özellikle anneme yılbaşı hediyesi olarak ne alabilirim diye düşünüyorsanız ona güzel dileklerde bulunabileceğiniz bu anlamlı hediye anneyi son derece mutlu edecektir. Öte yandan yeni yıl için eşe alınabilecek en güzel yıldönümü hediyeleri arasında da yer alan 32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata hediye seçeneği ile eşinize romantik bir yıl dönümü yaşatacaksınız.

Sevdiklere yeni yıl için alınabilecek ilginç toptan ürünler arayışı içerisindeyseniz de 32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata hediyesini gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve yeni yıla girerken sevdiklerinizle beraber güzel bir başlangıç yapabilirsiniz. Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla satın alabileceğiniz bu hediyelik çikolata sepeti ile sevgiliyi, arkadaşı ya da diğer sevdiklerinizi oldukça şaşırtabilir ve duygulandırabilirsiniz. Üzerinde güzel dilekler yazılı olan ve tam 32 adet çikolatadan oluşan bu set ile sevdiklere unutulmayacak bir armağan vermiş olacaksınız. Bütün bunlarla birlikte yeni yıl hediyesi olarak kapıda ödemeli sevgiliye hediye seçeneği arayışı içerisinde olanların kaçırmaması gereken özel bir ürün olan 32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata ile sevgiliye oldukça romantik bir sürpriz yapmaya hazır olun!

Hediye Fabrikası'ndan size özel fırsatlardan yararlanarak alacağınız bu hediye mutfak için ve sevdiklerinizin damak zevki için çok anlamlı bir tercih olacaktır. O halde daha fazla beklemeden 32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata'yı yılbaşı hediyesi olarak sevgiliye, arkadaşa, anneye veya babaya gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve onlara vermiş olduğunuz değeri en anlamlı şekilde gösterebilirsiniz. En özel günler için her zaman olduğu gibi Hediye Fabrikası'nı tercih ederek sevdiklerinizi şımartın! Acele edin!

32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata'yı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Özel hediye kutusu içerisinde gönderilmektedir.
  • 32 adet sütlü Melodi marka çikolata.
  • 1 adet Şapkalı Kardan Adam Çikolata ( Nestle - 32gr )
  • 32 Yeni Yıl Dileği Mesajlı Kutulu Çikolata özenle paketlenerek gönderilmektedir.

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.