Hediye Fabrikası » İlginç Hediyeler » 3 Parça Profesyonel Saç Boyama Seti
3 Parça Profesyonel Saç Boyama Seti

3 Parça Profesyonel Saç Boyama Seti

25,00 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136856
Tavsiye Et >
Ortalama 3 işgünü içerisinde kargoya verilir
-
ADET
+

Saçınızı boyatmak için artık kuaförlere tonlarca para ödemenize gerek kalmayacak! Hanımların işini kolaylaştıracak bir ürün; 3 Parça Profesyonel Saç Boyama Seti..

Bayanların vazgeçilmez alışkanlıklarından biri de saç boyatmalarıdır. Bu özel bakımları uğruna harcadıklarını gözleri görmez adeta. Güzelleşmek uğruna kuaförlere verdikleri paralar az rakamlar değildir üstelik. Sitemizin sizlere sunduğu 3 Parça Profesyonel Saç Boyama Seti ile hem paralarınız hem de zamanınız size kalacak. Evinizde saçlarınızı temiz ve pratik şekilde kolaylıkla boyayabileceksiniz. Profesyonel kullanım için oldukça yararlı olacak Saç Boyama Seti ile oldukça kolay bir şekilde kendi saçınızı, eşinizin ve arkadaşlarınızın saçlarını boyayabileceksiniz. Boyayı eşit dağıtan fırçaları sayesinde Saç Boyama Seti boya kullanımını azaltır. Evde profesyonel boyama için doğru tercih olacak. Evde kendi kendinize, kolaylıkla saçınızı boyamanız için gerekli tüm ekipmanlar, bu setle birlikte sizin olacak! Evinizde, farklı amaçlar için kullandığınız kaplar ve fırçaların artık kirlenmesine gerek yok. Daha az boya ile daha fazla Evde Saç Boyama bu set ile mümkün.

İnanılmaz bir fiyatla satın alabileceğiniz 3 Parça Profesyonel Saç Boyama Seti'ne sahip olmak istiyorsanız acele edin. Sahip olmaktan memnun olacağınız bu set için hemen siparişinizi oluşturun.

 

3 Parça Profesyonel Saç Boyama Setini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

Ürün Özellikleri:

3 parçadan oluşan Saç Boyama Seti ile boyayı doldurup karıştıracağınız boya kabı, boyayı saça eşit dağıtan ve her saç teline kadar nüfuz etmesini sağlayan 2 parça fırçaya da sahip olacaksınız.

Özel tasarım Boya Fırçaları sayesinde saçınızı kırmadan, yıpratmadan gönül rahatlığıyla tarayın. Ayrıca daha az boya ile daha fazla saç boyar.
Kolayca temizleyip tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Kaliteli plastikten üretilmiş oldukça dayanıklı ve sağlam bir settir.

Paket İçeriği:

1 adet Boya Kabı
1 adet Saç Boya Fırçası
1 adet İnce Taraklı Fırça

lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2017 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.