X
Hediye Fabrikası » Sevgili Hediyeleri » Bayan Sevgiliye » Sevgiliye Ayıcık & Peluş » 28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı
28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı
28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı
28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı
28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı
28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı

28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı

59,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138000
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çocukluğumuzdan bu yana insanlar için değişmeyen ve her yaş için bulunabilecek en güzel ve eğlenceli şeylerin başında geliyor oyuncaklar. Özellikle sarılıp uyuduğumuz beki arkadaş olarak gördüğümüz peluş oyuncaklar. Birini mutlu etmek içinse en güzel yöntem. Elinde kalp tutan peluş ayıcık da bunun için ideal cinsten. Hem sizi sevimliliğiyle ısıtacak hem de sevildiğinizi hissettirecek bu muhteşem hediyeye kim hayır diyebilir ki. Özellikle sevimli renk seçeneğiyle hem gözünüze hem kalbinize hitap ediyorsa. Biricik sevgilinizin sevildiğini görmesi ya da hissetmesi için bu tatlı peluş ayıcığın elinde tuttuğu kalbe bakmak yeterli olacaktır.

En özel kişiye verilebilecek bu güzel hediye sevgilinizin yanında olmadığınızda bile sizi en sevimli ve en eğlenceli şekilde başucunda hissetmesini sağlayacak. Sevgiliye doğum günü hediyesi olarak verebileceğiniz şirin ayıcık, sevgilinizin en güzel yeri ayıracağı bir hatıra olacaktır.

Özel günlerinizde ya da sadece sevdiğiniz mutlu olsun diye o hissi yaratacak bu peluş ayıcığın sizin ve sevgilinizin yüzünde yaratacağı mutluluğu görmek hem romantik dakikalar yaratacak hem de hissedilen duygunun daha somut ve sevimli bir hal almasını sağlayacaktır. Sevgiliye seni seviyorum sözleri bir de  bu ayıcığı her görüşünde söylenmiş olsun. Yaklaşan Sevgililer Günü'nde Sevgililer Günü sürprizi içinde bir parça olması için bu şirin fikre sıcak bakmalısınız. Çünkü sevgi gününüzü peluş ayıcık da elinde tuttuğu kalple destekliyor olacak. Kolay ulaşım ve gün içi kargo ile hediye gönderme kısa sürede tamamlanacaktır.

28 Cm Seni Seviyorum Kalp Tutan Peluş Ayı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Peluş ayı 28 cm boyundadır.
  • 30 derecede yıkanır.
  • Yıkamada deterjan kullanılmaz.
  • Kurutmaya ütü kullanmayın, oda ısısında kurutulması tavsiye edilir.
  • Oyuncak kuruduktan sonra tarama işlemi yapılır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.