X
Hediye Fabrikası » Ödüller - Sertifikalar » Plaketler » 24 Kasım Öğretmenler Günü Plaket Hediye
24 Kasım Öğretmenler Günü Plaket Hediye
24 Kasım Öğretmenler Günü Plaket Hediye
24 Kasım Öğretmenler Günü Plaket Hediye

24 Kasım Öğretmenler Günü Plaket Hediye

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F39577
Tavsiye Et >
20 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
200 karakter yazabilirsiniz.
30 karakter yazabilirsiniz.
10 karakter yazabilirsiniz.

Geleceği şekillendirme vasfı ile ne de kutsal bir görevi yerine getirir her bir öğretmen. Bu görevin bir karşılığı, bir bedeli ise yok. Belki sadece öğrencilerin öğretmenlerine duyduğu sevgi, saygı ve vefa bunun bir karşılığı olabilir. Bu yüzden de dünyanın dört bir yanında öğretmenler günü gibi özel zamanlar, öğretmenlerimize olan sevgimizin ifade edilmesi için kullanılıyor. Peki, öğretmenlere ne hediye alınır? Aslında en gerçek hediye duygularınızın ifade edildiği, maddi değerinden ziyade anlamı ile mutluluk veren hediye olacaktır. Bu yüzden de bizim önerimiz özel bir plaket ile öğretmeninizi ödüllendirmeniz yönünde olacak. Öğretmenler günü hediyesi el yapımı olduğunda da yine çokça anlam ifade edecek değeri ölçülemeyecektir. Plaketinizin yanına el yapımı bir detay eklemeyi kesinlikle unutmamalısınız.

Öğretmenler gününün yanı sıra doğum günleri, öğretmenlere hediye almak için doğru bir zaman olabilir. Sürpriz doğum günü fikirleri ile öğretmeninizi gerçekten şaşırtabilirsiniz. Hiç beklemediği bir anda, öğrencilerinin hediyesi ve gülen yüzü ile karşılaşmak onu duygulandıracaktır. Üstelik plaket seçiminiz hem erkek hem de bayan öğretmenler için harika bir hediye. Plaket üzerine yazdıracaklarınız ise hediyenin aslını ifade ediyor. Tarih, başlık ve isimler gibi detaylardan sonra mesaj kısmı geliyor ki son derece önem verilmesi gereken bir nokta olması sebebi ile araştırma yapılmadan hazırlanmaması gerekir. Bu kısım için hazır hediye sözleri ya da şiirleri gibi kaynaklardan yardım alabilirsiniz.


24 Kasım Öğretmenler Günü Plaket Hediye satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Ürün süblimasyon baskı tekniğiyle metal plakaya işlenmektedir.
  • Metal plaka şık kadife plakete yapıştırılarak gönderilecektir.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.