X
Hediye Fabrikası » Sevgililer Günü Hediyesi » Kişiye Özel Hediyeler » 2017 Takvimli Hediye Mouse Pad
2017 Takvimli Hediye Mouse Pad
2017 Takvimli Hediye Mouse Pad

2017 Takvimli Hediye Mouse Pad

39,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135738
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgiliye özel, sıradışı ve romantik bir hediye mi arıyorsunuz ? O çok özel insana çok özel bir hediye vermek istemez misiniz?  Üzerine dilediğiniz fotoğrafı ekleyebileceğiniz bu mousepad üzerinde bulunan takvim ile aradığınız şey bu hediye olabilir. 2017 Takvimli Hediye Mouse Pad sevgiliye özel, sıradışı ve şık bir hediye olacak. Kadın ve erkek hediyesi olarak kabul edilen unisex bir ürün olan bu mouse pad Hediye Fabrikası'nda sizi bekliyor.

Sevgilinin kendini özel hissetmesini sağlayacak olan 2017 Takvimli Hediye Mouse Pad, sevgilinin bu zamana kadar aldığı en özel hediye olacaktır. Üzerine sevgiliyle birlikte en güzel fotoğraflarınızı bastırabileceğiniz, en özel mesajınızı yazdırabileceğiniz 2017 Takvimli Hediye Mouse Pad, sıradan mousepad'lerin çok dışında kalacaktır ve sevgiliye alınabilecek alışılagelmiş hediyeleri geride bırakacaktır. Özellikle sevgililer için hediyeler arasında yer alan 2017 Takvimli Hediye Mouse Pad ile sevgiliye en güzel ofis süsleri seçeneklerinden birini almış olacaksınız. Bu anlamda sevgililer günü özel hediyeleri arasından en çok tercih edilen ofis hediyesi olacaktır. Öte yandan çalışan sevgiliye doğum günü surprizleri arayanların hiç düşünmeden sipariş etmeleri gereken anlamlı ve bir o kadar romantik bir hediye olacaktır.

Ev ve ofislerinde, bilgisayar başına oturdukları her anda fotoğrafınızla süslenmiş bu mousepad sevgilinizi dünyanın en mutlu insanı yapmaya yetecektir. Siz de zamanının çoğunu bilgisayar başında geçiren sevgiliniz için 2017 Takvimli Hediye Mouse Pad'i alın, sevgililer gününde veya sevgilinizin doğum gününde O'na hediye edin. Dilerseniz de yeni yılın yaklaştığı şu günlerde sevgiliniz için en güzel yılbaşı hediyesini arıyorsanız 2017 takvimi ile tasarlanmış bu çok özel mousepad'i O'na yeni yılda hediye edin. Öyleyse daha fazla beklemeden kız arkadaş ya da erkek arkadaşa özel olarak bu anlamlı hediye seçeneğini hemen satın alın!

2017 Takvimli Hediye Mouse Pad'i Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Resimler süblimasyon baskı tekniği ile yapılmaktadır.
  • Kişiye özel olarak resim baskısı yapılmaktadır.
  • Ürün üzerindeki takvim 2020 yılına göre hazırlanmaktadır

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.