X
Hediye Fabrikası » Baskılı Hediyeler » Kişiye Özel Puzzle » 2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi
2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi
2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi
2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi
2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi
2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi
2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi
2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi

2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi

199,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F135759
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgilime sıra dışı bir sevgililer günü hediyesi almak istiyorum diyenler için çok özel bir hediye tavsiyesinde bulunuyoruz. Sevdikleriniz için aldığınız o klasik hediyelerden sıkıldınız mı? Sevgiliye alınabilecek, babaya alınabilecek, anneye alınabilecek, arkadaşa alınabilecek en özel hediyeyi mi arıyorsunuz? Öyleyse size harika bir önerimiz olacak! 2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi. Sevdikleriniz için seçtiğiniz sıradan hediyeleri unutturacak olan 2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi, onların bu zamana kadar aldığı en farklı hediye olacaktır. Öte yandan en güzel yılbaşı hediyesi seçenekleri arasında bulunan bu yapboz oldukça büyük olması nedeniyle yeni yıla girerken sizi bayağı bir uğraştıracaktır. Bu bakımdan artık sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır diye kendi kendinize düşünmeye gerek kalmayacaktır. Aşkınızı daha çok alevlendirecek farklı ve eğlenceli bir hediye seçeneğidir.

Tamamen hediye edeceğiniz kişiye ait olacak 2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi, göndereceğiniz çok özel bir fotoğraf ile kusursuzca hazırlanacaktır. Sevdiklerinizin görünce şaşıracağı, çok seveceği ve biraraya getirmek için heyecanlanacağı bu hediye ile onları dünyanın en mutlu insanları yapabileceksiniz. 2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi ile sevdiklerinize bu zamana kadar aldığınız sıradan hediyelerin dışında kalıcı ve anlamlı bir hediye vermiş olacaksınız. Özenle hazırlanan 2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi sevdikleriniz için orijinal bir hediye olacaktır ve tamamen ona özel hazırlanacaktır. Bu bakımdan sevgili için ilginç sevgililer günü hediyeleri arayışı içerisindeyseniz eğer ona kesinlikle bu puzzle hediyesini almalısınız.

Sevgiliye özel olarak alabileceğiniz kişiye özel hediyeler neden bu kadar önemli diye merak ediyorsanız bunun en güzel açıklamasını size yapalım; Herhangi bir objenin ya da ürünün sadece size özel üretilmesi, eşi ve benzeri olmaması, dünyada bir tek size ait olması anlamına gelir. Mesela babaya özel olarak sipariş edebileceğiniz Kişiye Özel puzzle üzerine birlikte çekildiğiniz güzel bir fotoğrafı baskılatabilirsiniz. Bu bakımdan herkes kendisine ait olan ve başkasında olmayan bir şeye kesinlikle sahip olmak ister. Ayrıca kişiye özel ürünler her zaman çekiciliğini korumuştur ve zamanın tüketemediği, hep tercih edilen tasarımlardır. Anneye, babaya ya da sevgiliye hediye olarak alınabilecek pazıl modelleri arasından en çok tercih edilen kişiye özel hediye seçeneği olan bu yapboz ile birlikte çok güzel zaman geçirebileceksiniz. Kişiye özel hediye seçenekleri ayrıca hiç eskimeyecek ve ömür boyu hatırlanmanızı sağlayacaktır. Hediye sahibinin asla hayır demeyeceği ve yaparken zevk alacağı bu yapboz ile sevdiklere unutulmayacak bir gün yaşatacaksınız.

Kişiye özel hediyelerde genel olarak seçtiğiniz ürüne sevdiğinizin resmini, adını, istediğiniz yazıyı ekleterek bu hediyeyi çok daha çekici bir hale getirebiliyorsunuz. Bu sayede yaptırmış olduğunuz bu ürün hem sıra dışı hem Türkiye’de ve Dünya’da tek olmuş olur. Sevdiklere alınabilecek kişiye özel hediyeler ile onlarla aranızdaki samimiyet boyutunu son derece güçlendireceksiniz. Ayrıca tam 2000 parçadan oluşan bu dev yapboz hediyesi ile hediye sahibine oldukça eğlenceli bir uğraş armağan etmiş olacaksınız. Çekilmiş olduğunuz güzel bir fotoğrafı baskılatarak oluşturabileceğiniz harika bir hediye seçeneğidir. Bu anlamda sevdiklere özel olarak baskılı hediyeler alarak onların kendilerini oldukça özel hissetmelerini sağlayabilirsiniz.

Sevgililer günü için sevgiliye olarak hazırlatabileceğiniz harika hediye seçenekleri arasında yer alan diğer kişiye özel hediyeler, isim baskısı ve fotoğraf baskısı seçenekleriyle hediye sahibi tarafından çok beğenilecektir. Sevdiklere doğum günü ya da yılbaşı gibi özel günlerde kesinlikle almanız gereken hediyelerdendir. Hediye sahibine unutulmayacak bir anı yaşatmak istiyorsanız onun evde ya da ofisinde uğraşabileceği bu yapbozu özel gün hediyesi olarak armağan edebilirsiniz. Siz de böylesi özel bir hediyeyi en özel günlere hediye olarak hazırlatın, Hediye Fabrikası'ndan satın alın.

2000 Parça Kişiye Özel Puzzle Paketi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Ürün Boyutları 68 x 96 cm'dir
  • Birleştirilmiş ve Kutusuz şekilde yapboz yapılmış olarak dört parçaya ayrılmış şekilde gönderim yapılır.
  • Kargoya verilme süresi sipariş onaylandıktan itibaren 2-3 iş günüdür.
  • İyi sonuç alınabilmesi için gönderilecek fotoğrafın en az 2 MB boyutunda olması gereklidir.

 

 

 

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.