X
Hediye Fabrikası » Arkadaşa Hediye » 15 Dakika Sınırlı Kum Saati
15 Dakika Sınırlı Kum Saati
15 Dakika Sınırlı Kum Saati
15 Dakika Sınırlı Kum Saati
15 Dakika Sınırlı Kum Saati

15 Dakika Sınırlı Kum Saati

44,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138803
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Zamanla yarışan arkadaşa ya da sevgiliye zamanını kontrol edebilmesi adına ve biraz da nostalji için bir hediye almayı düşünüyorsanız eğer doğum günü hediyesi olarak kesinlikle 15 Dakika Sınırlı Kum Saati hediye seçeneğini sipariş etmelisiniz. İş arkadaşına yılbaşı hediyesi olarak da alabileceğiniz bu kum saati, sevdiklere armağan edilebilecek anısal bir değere sahip güzel bir hediye olacaktır. Öte yandan sevgiliye alınacak hediyeler erkek ve kadın için karaktere özel olarak düşünülmüş bir hediye olmalıdır. Bu anlamda zamanını değerli bulan kişilere kesinlikle 15 Dakika Sınırlı Kum Saati'ni alarak onları mutlu edebilirsiniz.

Mesela ese dogum gunu suprizleri yapmak istiyor fakat nasıl bir hediye alacağınıza karar veremiyorsanız çalışan eşe özel olarak 15 Dakika Sınırlı Kum Saati'ni gönül rahatlığıyla armağan edebilir ve eşinizi daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edebilirsiniz. Baktıkça sizi hatırlamasını sağlayacak olan bu güzel hediye ile eşinizin yüzünde bir tebessüm oluşturacaksınız. Bu bakımdan eşime hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken bir hediye fırsatı olan 15 Dakika Sınırlı Kum Saati, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Ofis ve ev için süs eşyaları arasında da bulunan 15 Dakika Sınırlı Kum Saati'ni dilerseniz kız arkadaşa, dilerseniz de erkek arkadaşa armağan edebilirsiniz.

Öte yandan alınabielcek en güzel evlilik yıldönümü hediyeleri arasında yer alan 15 Dakika Sınırlı Kum Saati'ni çalışmayı ve zamanının kıymetini bilen eşe hiç düşünmeden takdim edebilirsiniz. Böylelikle zamanla yarışan ve zamanını verimli kullanmak isteyen sevdiklerinizi hem çok mutlu edecek hem de onlara ufak bir katkıda bulunmuş olacaksınız. O zaman siz de daha fazla beklemeden 15 Dakika Sınırlı Kum Saati hediye seçeneğini Hediye Fabrikası'ndan kolaylıkla sipariş edebilir ve sevdiklerinizi son derece şaşırtabilirsiniz. Acele edin ve bu fırsatı kaçırmayın!

15 Dakika Sınırlı Kum Saati'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Malzeme: Bambu ahşap çerçeve ve cam kum saati

  • Ölçüleri: Yükseklik:14 cm, çap:9 cm

  • Geri Sayım Süresi: 15 Dakika

  • Ürünlerimiz ücretsiz olarak şık hediye kutusu ile paketlenerek gönderilmektedir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.