X
Hediye Fabrikası » Kadına Hediye » 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi
14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi
14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi
14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi
14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi
14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi

14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi

219,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F139103
Tavsiye Et >
40 karakter yazabilirsiniz.
50 karakter yazabilirsiniz.

Doğayı ve canlıları seven sevgiliye ne hediye alsam diye düşünüyorsanız eğer, ona 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi hediye seçeneğini tercih edebilirsiniz. Ona özel isim baskısıyla hazırlanacak olan bu minyatür bahçenin üzerine ayrıca sevgiliye karşı olan duygusal mesajınızı da yazdırarak sevgiliye romantik bir sevgililer günü yaşatabilirsiniz. Özellikle kız arkadaşın asla hayır diyemeyeceği bu romantik hediyeye baktıkta sevgiliniz her daim sizi düşünecektir. Bu anlamda sevgiliye sevgililer günü hediyesi olarak hamileye hediye için bu aşk bahçesini tercih edebilirsiniz. Hamile eşe doğa sevgisini daha çok aşılayacak olan 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi ile onu daha önce hiç olmadığı kadar mutlu edecek ve çocuğa bakmanın ne kadar güzel bir şey olduğunu ona göstereceksiniz.

Ayrıca sevgililer günü hediyeleri 2016 ve 2018 seçenekleri arasında farklı ve dikkat çekici bir hediye almak istiyorum diyenlerin kaçırmaması gereken hediye olan 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi, sevgiliye son derece romantik bir hediye olacaktır. Kadınlara olduğu kadar 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyeleri Erkekler İçin de oldukça önemlidir. Erkek sevgiliye de anısal nitelikte alınabilecek bu minyatür bahçeye gözü gibi bakacak olan sevgiliniz, her zaman sizi düşünecektir. Bu bakımdan sevgililer günü veya yıl dönümü için erkeklere yapılabilecek sürprizler içerisinden erkek arkadaşa alınabilecek en duygusal hediye 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi olacaktır! Erkek veya kadın farketmeksizin sipariş edebileceğiniz en romantik sevgililer günü hediyesi seçeneklerinden biri olan bu minyatür bahçeyi, Hediye Fabrikası'ndan gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz.

Öte yandan sevgiliye hediyeler için ne alabilirim diye kara kara düşünüyorsanız eğer, 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi hediyesini gönül rahatlığıyla tercih edebilir ve sevgiliye son derece romantik bir gün yaşatabilirsiniz. Doğayı seven sevgilinin çok beğeneceği ve dilerse evinde dilerse ofisinde sergileyeceği bu minyatür aşk bahçesi'ne baktıkça sevgiliniz sizi düşünecektir. O halde daha fazla beklemeden sevgililer günü hediyesi olarak kız arkaaşa 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi seçeneğini sipariş edebilir ve sevgiliyle aranızdaki aşkı her gün yeniden alevlendirebilirsiniz. Sevgilime ne hediye alsam diye düşünüyorsanız 14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi hediye seçeneğini sakın kaçırmayın!

14 Şubat Hediyesi Aşk Bahçesi'ni Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Kap : özel tasarım CAM saksı en : 17,5, boy : 17,5, yükseklik : 5,5 (cm)

  • Sukulent bakımı : iç ortamda sukulent bitkileri sprey yöntemiyle haftada 2 defa sulanmalıdır.Dalları uzaması halinde makas yardımıyla uçlarından budanabilir..

  • Sukulentlerin uzun süre yaşaması için güneş görür alanlarda bulunması ve günde 1-2 saat temiz hava ile havalandırılması önemlidir. Ayrıca sulama için kullanılan suyun dinlendirilmiş olmasına özen gösteriniz(bitkilerinizi klordan korumalısınız).

  • Sipariş ettiğiniz ürünlerle görseldeki ürünlerin aksesuarları aynıdır.

  • Doğal olan organik malzemelerde ise ufak farklılıklar gösterebilir.

 

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.