X
Hediye Fabrikası » Yılbaşı Hediyesi » Yılbaşı Oyuncakları » 1/100 Model THY Lisanslı Trabzonspor Taraftar Uçağı
1/100 Model THY Lisanslı Trabzonspor Taraftar Uçağı
1/100 Model THY Lisanslı Trabzonspor Taraftar Uçağı
1/100 Model THY Lisanslı Trabzonspor Taraftar Uçağı
1/100 Model THY Lisanslı Trabzonspor Taraftar Uçağı
1/100 Model THY Lisanslı Trabzonspor Taraftar Uçağı

1/100 Model THY Lisanslı Trabzonspor Taraftar Uçağı

399,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138815
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Trabzonlu arkadaşa doğum günü hediyesi olarak farklı bir hediye almak istiyorsanız eğer 1/100 Model Metal Maket Trabzonspor Taraftar Uçağı hediye seçeneğini kesinlikle sipariş etmelisiniz. Özellikle Trabzonspor taraftarının asla hayır diyemeyeceği bir armağan olan bu uçak modeli, Türk hava yolları lisanslı ürünü olmakla birlikte oldukça şık ve dayanıklı bir makettir. Sevdiklere alınabilecek anısal bir değere sahip hediyelerden biri olan 1/100 Model Metal Maket Trabzonspor Taraftar Uçağı ile Trabzonsporlu arkadaşı ya da sevgiliyi son derece mutlu edeceğinizden emin olabilirsiniz. Özellikle Trabzonlu babalar hediye konusunda oldukça seçicidir. Böyle babaların asla hayır demeyeceği yegane şey ise üzerinde Trabzonspor ile ilgili olan herhangi bir ürün olacaktır. İşte bu yüzden babaya hediye olarak babalar günü için 1/100 Model Metal Maket Trabzonspor Taraftar Uçağı'nı gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilirsiniz.

Aynı şekilde Trabzonsporlu iş arkadaşlarına özel olarak doğum gününde dağıtmak için hediyeler arıyor ve nasıl bir hediye sipariş edebilirim diye düşünüyorsanız aradığınız hediye kesinlikle 1/100 Model Metal Maket Trabzonspor Taraftar Uçağı olacaktır. Öte yandan erkeklere olduğu kadar Trabzonsporlu kızlara doğum günü hediyesi olarak da hiç düşünmeden sipariş edebileceğiniz şık ve kaliteli bir armağandır. Bu anlamda erkek doğum günü için de dilerseniz erkek arkadaşa veya sevgiliye ya da babaya armağan edebileceğiniz ve dilerse evde dilerse ofiste sergilenebilecek bir ürün olan bu maket, hediye sahibi tarafından çok beğenilecektir.

Kadın ve erkek için hediyeler arasından Trabzonsporlu sevdiklere kesinlikle alınması gereken ve onları son derece mutlu edecek olan 1/100 Model Metal Maket Trabzonspor Taraftar Uçağı, Hediye Fabrikası'nda sizleri bekliyor. Türk Hava Yolları özel tasarım ürünü olan lisanslı model uçak, Trabzonspor ezgileriyle birleşince ortaya harika bir görünüm çıkıyor. Acele edin ve bu ürünü sakın kaçırmayın!

1/100 Model Metal Maket Trabzonspor Taraftar Uçağı'nı Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Türk Havayolları Lisanslı Ürünüdür.

  • B737 Model uçak 1/100 Model planı ile hazırlanmıştır.

  • Uçak Uzunluğu: 39 cm

  • Kanat Uzunluğu: 35 cm

  • Malzeme: Metal

  • Taraftarların ve Koleksiyonerlerin ilgisini çeken bir üründür.

  • Metalik plaka üzerine isim özelleştirmesi süblime baskı ile yapılır ve asla çıkmaz.

  • Bize Her Yer Trabzon 1/100 Model Metal Maket Trabzonspor Taraftar Uçağı özenle hediye paketi yapılarak gönderilmektedir.


lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2021 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.