X
Hediye Fabrikası » Hediyelik Aksesuarlar » Kişiye Özel Powerbank » 10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı
10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı
10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı
10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı
10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı
10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı
10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı
10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı

10000 mAh Powerbank İsmli Taşınabilir Şarj Cihazı

119,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F138217
Tavsiye Et >
500 karakter yazabilirsiniz.
Teknolojinin hayatımızın her alanında yer almasıyla birlikte hiçkimse telefonlarını elinden düşürmemeye başladı. Bu yüzden de herkesin elindeki telefonun şarjı hemen bitiyor ve birbirimizle olan iletişimimiz bir anda kesiliyor. Bu durumu korumak ve daima iletişimde kalmak için sizlere 10000 mAh Powerbank İsimli Taşınabilir Şarj Cihazı hediye seçeneğini öneriyoruz. Bu özel hediye seçeneğini telefonu bırakmak bilmeyeyen sevdiklere gönül rahatlığıyla Hediye Fabrikası'ndan armağan edebilirsiniz. Özellikle üzerine hediye sahibinin ismini baskılatarak hediyeyi kişiye özel bir hale getirebilir ve hediye sahibinin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz. Teknolojik babaya hediye olarak alınabileceğı gibi erkek arkadaşa hediye almak isteyenlerin de kaçırmaması gereken bir hediye seçeneğidir. Bu anlamda erkek arkadaşa doğum günü hediyesi olarak bu powerbank'i hiç düşünmeden sipariş edebilirsiniz.
Bu ürün, teknolojiyi seven kadınlara olduğu kadar erkeklere özel hediye seçenekleri arasında da başı çekmektedir. Telefonuyla uğraşmaktan bıkmayan ve sürekli şarjı biten arkadaşa ya da sevgiliye hediye olarak alabileceğiniz 10000 mAh Powerbank İsimli Taşınabilir Şarj Cihazı hediyesini sevdiklere gönül rahatlığıyla armağan edeceksiniz. Bu sayede onlarla olan iletişiminiz hiçbir şekilde kesilmeyecek ve her daim onlarla konuşabileceksiniz. Sevgiliyle konuşamamaktan müzdaripseniz ve erkek arkadaşa sevgililer günü fikirleri arıyorsanız eğer erkek sevgiliye alınabilecek en özel sevgililer günü hediyesi kesinlikle bu powerbank olacaktır. Böylece erkek arkadaşınızın telefon şarjı artık hiç bitmeyecek ve onunla doya doya konuşabilmenin keyfini yaşayacaksınız. Sevgiilier günü için teknolojik erkek arkadaşa alınabilecek anlamlı ve kullanışlı bir kişiye özel hediye tercihidir.
Artık babalarımızın bile telefonlarını ellerinden bırakmadığı bir döneme girmiş bulunmaktayız. Siz de babaya hediye olarak doğum günü ya da babalar günü için 10000 mAh Powerbank İsimli Taşınabilir Şarj Cihazı'nı sipariş ederek babaya oldukça kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. Babaya özel olarak isim baskısı da yaptırabileceğiniz bu powerbank'i babanız kullandıkça sizi düşünecektir.  Aynı şekilde babaya doğum günü hediyeleri olarak da gönül rahatlığıyla alınabilecek bir hediye seçeneği olan bu powerbank'e babanız asla hayır demeyecektir. Babaların olduğu kadar artık anneler de her zaman telefon ile dolaşmaktadır. Bu bakımdan anneye anneler günü için hediyeler arıyor ve bir türlü ona ne hediye alacağınıza karar veremiyorsanız anneye anneler günü hediyesi olarak kişiye özel hazırlanan bu powerbank'i tercih edebilirsiniz.
Teknolojinin bu kadar gelişmesiyle birlikte artık telefonlar hayatımızın en önemli parçalarından biri olma konumuna gelmiştir. Ne yazık ki aynı şeyi telefon şarj süreleri için söyleyemeyeceğiz. Bu yüzden olur olmadık yerlerde sevdiklerinizle olan iletişiminiz kesilmesin diye onlara 10000 mAh Powerbank İsimli Taşınabilir Şarj Cihazı'nı hiç düşünmeden Hediye Fabrikası'ndan sipariş edebilir ve doğum günü gibi özel günlerde sevdiklere armağan edebilirsiniz. Öte yandan Hediye Fabrikası tarafından kişiye özel olarak hazırlanan bu hediye seçeneği ile sevdiklere kendisini oldukça özel hissetmesini sağlayacak ve bu hediye ürünü kullandıkça sizi hatırlamalarını sağlayacaksınız. Onlarla olan samimiyetinizi sağlamlaştırmanızı sağlayacak olan bu powerbank ile sevdiklere alınabilecek en özel hediyeyi armağan edeceksiniz.
O halde siz de daha fazla beklemeden doğum günü ya da sevgililer günü gibi özel ve anlamlı günlerde sevdiklere alınabilecek en teknolojik hediyelerin başını çeken 10000 mAh Powerbank İsimli Taşınabilir Şarj Cihazı'nı onlara armağan edebilir ve onların mutluluğunu paylaşmaktan keyif alabilirsiniz. Hediyenin özellikle kişiye özel olarak hazırlanması ile sevdiklere anlamlı bir hediye almış olmanın yanı sıra onlara oldukça kullanışlı bir hediye de armağan edeceksiniz. Siz de daha fazla beklemeden bu özel hediye seçeneğini şimdi sipariş edebilirsiniz.

Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Android ve Iphone akıllı telefonlar, bilgisayarlar, ipad ve ipod'lar ile uyumludur.
  • Ürün boyutları:9 cm x 7.5 cm'dir.
  • Mikro Usb kablosu ile gönderilecektir.
  • Usb'den şarj edilebilen tüm cihazlara uygundur.
  • Cİhazların kendi orjinal kabloları ile kullanılmaları tavsiye edilir.
  • 10.000 mAh kapasitelidir.

 

lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.