X
Hediye Fabrikası » Doğum Günü Hediyesi » 1 Yaş Doğum Günü Posteri
1 Yaş Doğum Günü Posteri

1 Yaş Doğum Günü Posteri

74,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F137412
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Çocuğunuzun ilk doğum günü partisi için tüm hazırlığınız tamam mı? Pastasını seçtiniz, süslemelerini aldınız, davetlileri çağırdınız, kıyafetine karar verdiniz ve son olarak eksik olan birşey var mı? Sizce yok gibi görünse de bizce var! O da 1 Yaş Doğum Günü Posteri.. Çocuğunuzun ilk doğum günü partisini unutulmaz kılacak bu poster ile güne renk katma fırsatını yakalayın. En ufak detaylarını bile düşündüğünüz ona göre seçimler yaptığınız doğum günü partisinde duvarınıza veya kapıya asacağınız 1 Yaş Doğum Günü Posteri ile eksizsiz, müthiş bir doğum günü partisine imza atacaksınız. Özenle hazırladığınız ve hazırlandığınız bu partide hem minik yavrunuz çok eğlenecek hem de misafirleriniz.

1 Yaş Doğum Günü Posteri kişiye özel tasarımıyla eşsiz bir görünüme kavuşturulacaktır. 1 yaşına girecek olan çocuğunuzun en güzel fotoğrafı, ismi, boyu, diş sayısı, yaramazlıkları, en sevdiği oyuncakları ve söyleyebildiği kelimeler ile detaylandırılıp hazırlanan bu poster güne anlam katacağı gibi ömür boyunca güzel bir anı olarak da saklanacaktır. Zaten unutulmaz bir an olan 1 yaş doğum günü partisi bu eşsiz poster ile daha çok akıllarda kalacak, ölümsüz bir anı olarak hep aynı heyecanla hatırlanacaktır. Çocuğunuz ilerde bu güzel anıyı gördüğünde keyiflenecek, saklama sırası ona geçecektir. Çocuğunuzun ilk doğum günü partisine renk katmak istiyorsanız 1 Yaş Doğum Günü Posteri'ni sitemizden hemen hazırlatın. Dilerseniz sevdiklerinizin çocuklarına hediye olarak da tercih edebilirsiniz.

 

1 Yaş Doğum Günü Parti Posterini Satın Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler:

  • Çocuğunuz için özel hazırlanan doğum günü posteri 60 cm x 90 cm ölçülerindedir.
  • Doğum günü posterinde fotoğraf kolayabileceğiniz alan bulunmaktadır.
  • Çocuğunuzun özelliklerini yazabileceğiniz kişiselleştirme alanları ile Doğum Günü Posteri tüm katılımcıları eğlendirecektir.
  • Göndereceğiniz fotoğraf-resimler sabit şablona uygulanarak kişiye özel hale getirilmektedir.
  • 1. kalite Kodak poster kağıdı kullanılarak hazırlanmaktadır.
lütfen bekleyin...
%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2020 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.
x
Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için uyguladığımız kişisel veri politikası ve çerez kullanımı ilkelerini inceleyiniz.