Ödeme Seçenekleri

HediyeFabrikasi.com’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır. Siparişiniz için ödeme yapabileceğiniz seçenekler aşağıda listelenmiştir.

Havale & EFT

Ödemelerinizi herhangi bir bankanın Havale / EFT / ATM / SMS / Telefon / İnternet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.

Havale & EFT yöntemini seçtiğinizde siparişiniz ödeme alındıktan sonra işleme başlayacaktır. Ödemelerinizi daha hızlı görebilmemiz adına tüm bilgileri eksiksiz doldurun ve açıklama kısmına siparişiniz tamamlandıktan sonra oluşacak "Sipariş Numarasını" yazın.

Havale için bankanın aldığı masraftan sorumlu değiliz...

Ödemelerinizi "Altunlar Mağazacılık İnt. Hizm. Kuy. San. ve Dış Tic. LTD. ŞTİ" adına düzenlenmiş olan aşağıdaki banka hesaplarına yapınız.

Garanti Bankası Florya Şubesi Şube Kodu:407 Hesap No:6298432 IBAN NO: TR44 0006 2000 4070 0006 2984 32FinansBank Florya 21784763 TR38 0011 1000 0000 0021 7847 63 TLHalk Bankası TR70 0001 2009 8270 0010 2604 16

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız bölümdür. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra açılacak olan taksit bölümünden yapmak istediğiniz taksit miktarını seçiniz ve "Devam Et" butonun basınız. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. "Siparişi Onaylıyorum" butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren sayfa karşınıza gelecektir.

Kredi Kartı yönteminde tüm yerli kredi kartlarını kullanabilirsiniz, ama taksitli kullanamayabilirsiniz. Kredi Kartına taksit yapabileceğiniz bankalar "Ödeme" sayfasında Kredi Kartı bölümünde görebilirsiniz.

Kapıda Nakit Ödeme

Hediyefabrikasi.com hayatınızı kolaylaştırcak yeni bir hizmet;

Ürün tesliminde ister kredi kartı ( Tek çekim ) ister peşin ödemeyle alışveriş yapabilirsiniz.

Tahsilatlı Gönderi hizmeti sayesinde Hediyefabrikasi.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin bedelini ürün tesliminde kredi kartı ( Tek çekim ) veya nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Telefonla Sipariş

Hafta içi saat 10:00 ile 17:00 saatleri arasında müşteri temsilcimizin yardımıyla kapıda ödeme veya havale / eft ödeme seçenekleri ile beğenmiş olduğunuz hediyenin siparişini verebilirsiniz.

Not: Güvenliğiniz nedeniyle müşteri temsilcilerimiz kredi kartı ile sipariş almamaktadır.

© 2006 - 2014 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.