Ödeme Seçenekleri

HediyeFabrikasi.com’dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır. Siparişiniz için ödeme yapabileceğiniz seçenekler aşağıda listelenmiştir.

Havale & EFT

Ödemelerinizi herhangi bir bankanın Havale / EFT / ATM / SMS / Telefon / İnternet bankacılığı hizmetlerini kullanarak yapabilirsiniz.

Havale & EFT yöntemini seçtiğinizde siparişiniz ödeme alındıktan sonra işleme başlayacaktır. Ödemelerinizi daha hızlı görebilmemiz adına tüm bilgileri eksiksiz doldurun ve açıklama kısmına siparişiniz tamamlandıktan sonra oluşacak "Sipariş Numarasını" yazın.

Ödemelerinizi "DSG Hediyelik Yazılım İnternet San. Tic. Ltd. Şti." adına düzenlenmiş olan aşağıdaki banka hesaplarına yapınız.

IBAN NO: TR75 0006 2000 4070 0006 2965 16 Garanti Bankası Florya Şubesi Şube Kodu:407 Hesap No:6296516

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız bölümdür.

Kredi Kartı yönteminde tüm yerli kredi kartlarını kullanabilirsiniz

Taksit Seçenekleri

Garanti Bankası 6 taksite kadar
VakıfBank6 taksite kadar

Kapıda Nakit Ödeme

Hediyefabrikasi.com hayatınızı kolaylaştırcak yeni bir hizmet;

Tahsilatlı Gönderi hizmeti sayesinde Hediyefabrikasi.com üzerinden vereceğiniz siparişlerinizin bedelini ürün tesliminde nakit olarak ödeyebilirsiniz.

PAYPAL

Ödemenizi tüm dünyanın kullanmış olduğu en güvenli ödeme yöntemlerinden biri olan Paypal hesabınız ile yapabilirsiniz. Paypal hakkında daha fazla bilgi almak için;

  • Paypal Hakkında
  • © 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.