Fantezi Giyim ve Seksi Elbise Modelleri

seksi kostümler cinsel heyecanın her daim üst noktada olmasını hedefleyerek üretilir. Genellikle bu konuda da başarılılardır. Bazı filmi karakterleri ve kahramanlarının kedi kadın tarzı kıyafetleri sevimli hayvan karakterleri tavşan, arı ve kelebek gibi veya bazı meslek gruplarının üniformaları hemşire, polis, aşçı, bahçıvan hizmetçi gibi, melek, şeytan ve Noel Anne gibi hayal ürünü kişiliklerin seksi kostümleri fantezi sever insanlara mutluluk dağıtır ve muazzam bir hava ve özgüven katar. Bu kostümler çoğunlukla bayanlar için tasarlanır. Kostümler genellikle jartiyer, tanga, file çorap, mini etek ve başa takılan kep veya bandaj ile birlikte kullanılmaktadır. Bu kıyafetlerin bazı modellerinde seksiliği vurgulamak ve görsel şovu arttırmak için açık alanlar ve kesik bölgeler bulunabilmektedir. Bunlar cinsel isteği arttırır ve ilişkilerde büyük rol oynar. daha fazlası »

Fantezi giyim ürünleri özellikle bayanlara göre dizayn edilen ve üretilen giyim çeşitidir. Fantezi giyim ürünleri bayanlar için çok önemlidir. Fantezi türündeki seksi modeller kadının içindeki dişiliği ön plana çıkarır ve erkeklerin karşısına daha öz güvenle çıkmasını sağlar. Tutkulu gecelere farklı bir hava getirir.

Fantazi giyim ürünleri çoğunlukla saten, dantel, ipek, sentetik ya da likralı kumaşlardan imal edilir. Fantazi giyim ürünlerinde deri ve vinyl gibi kumaşlar fazla kullanılmaz ve tercih edilmez. Her bedene uygun modelleri bayanlara özel olarak tasarlanıp üretilmiştir.

Fantezi giyim ürünleri genellikle seksiliği ön plana çıkarır ve göze çarpan birden fazla modeli mevcuttur. Her tada ve zevke uygundur. Setleri de buna dahildir.

Fantezi giyimde vurgu yapan şey kadınların iç dünyasını yansıtmak ve içindeki seksapaliteyi ön plana çıkarmak olmuştur. Fantezi giyim modelleri ve çeşitliliği kadınlar için zamanla tutkuya dönüşmüştür.

Fantezi ve giyimde oldukça tutarlıdır ve her zaman kendine yakışanı giymeyi tercih eder. Gerektiği yerde erkeğine göre giyinir ve karşısına öyle çıkar. Kendisini rahat ve mutlu hissettirecekse tercihini farklı tasarımlardan yana kullanır.

Fantezi kıyafetlerinden olan babydoll , mini ya da uzun bir elbiseyi andıran bir dahil giyim modelidir. Kombinezon altına giyilen tanga ya da G-string adı verilen arkası ip çamaşırlar ve tek parça mayoya benzeyen, kimi vakit bir tünik ile tamamlanan bodyler de fantezi giyiminin en sevilen ürünlerinden olmuştur.

Fantezi giyim türlerine en çok yakışan kelepçeli, kırbaçlı ve zircirli modeller olmuştur. Erkeği baştan çıkaracak olan en cazip modeller seksiliği ön plana çıkaran modellerdir. Fantezi ürünleri seçerken alt ve üst kısmının uyumuna dikkat edin ve birbirini tamamlayan en gözde modelleri göz önünde tutarak tercih yapın. Dişiliği ön plana çıkaracak en seksi modelleri ilk önce gözünüzde canlandırın ve sonra sizdeki görüntüyü göz önüne getirin. Sonra tercihinizi yapın. Bu seçimlerden oldukça keyif alacaksınız.

Fantezi ürünler alırken en gözde modelleri burada bulabilirsiniz ve tercihinizi ona göre yapabilirsiniz. Bayanlara fantezi giyim alacak olan erkekler ise tercihlerine dikkat etmeli ve zamanlamaya oldukça önem vermelidir. Bayanların özel günlerinde ve eşinize dair özel günlerde bu tercihleri yapabilir ve ona göre sevgilinze veya eşinize fantezi giyim ürünleri hediye edebilirsiniz. Fantezi giyim ürünlerini alırken veya hediye ederken keyfini fazlasıyla çıkaracaksınız.

daralt «
9 üründen 1 - 9 arası görüntüleniyor.

Kadın

Filtrele


%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.