Hediye Fabrikası » Hediye Sepeti » Sevgiliye Hediye Sepeti » Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti
Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti
Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti
Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti
Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti

Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti

84,90 TL
KDV Dahil
Ürün Kodu: F136321
Tavsiye Et >

Bu ürün geçici bir süreliğine temin edilememektedir.

tekrar satışa çıktığında hatırlatmamızı ister misiniz?

Sevgililer gününü esprili ve modası geçmeyen bir hediye ile kutlamaya ne dersiniz? 14 Şubat hediyesi olarak tercih edilebilecek Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti; ödüllerin en büyüğünü hak eden biricik aşkınıza yakışır Yılın Sevgilisi Oscarı, bi dolu leziz çikolata, kurabiye ve ayıcık baskılı bardak altlığı içermektedir. Bu şirin hediyeler romantik baskılar ile detaylandırılmıştır ve sevgilinizin kalbini çalmaya yetecek güzelliktedir. Yılın Sevgilisi Oscarı sevgilinizin odasında en güzel yerini alacaktır, leziz çikolata ve kurabiyeler sevgilinizin ağzını tatlandıracaktır ve ayıcık baskılı bardak altlıklarını sevgiliniz keyifle kullanacaktır.

Siz de sevgililer günü hediyenize henüz karar vermediyseniz Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti'ni hayatınızın aşkı için satın alın, O'nu bu esprili ve romantik hediye ile mutlu edin.

 

Yılın Sevgilisine Özel Hediye Sepeti'ni satın almadan önce bilmeniz gerekenler:

  • Mıknatıs kapaklı şık hediye kutusu içinde, Yılın Sevgilisi Oscarı heykelciği, kalpli ayıcık tasarım taş baskı bardak altlığı ile aynı tasarım kare tablet çikolata, seni seviyorum, sana deliyim ve aşkım mesajlı şapkalı eğlenceli çikolatalar ve seni bu kadaar seviyorum mesajlı butik kurabiye bulunuyor. Set kırmızı tülle tüllenerek sunuluyor.
  • Ölçüler , bardak altlığı 10-10 cm, çikolatalar 16,5 cm- Ülker marka, oscar heykelcik 28 cm ve kutu 29 cm* 21 cm* 9 cm
lütfen bekleyin...

%100 Güvenli Alışveriş
© 2006 - 2016 hediyefabrikasi.com tüm hakları saklıdır.